GIBIRNet ZyXEL VMG 1312 T20B modemi alınır mı?

stvwolf

Hectopat
Merhaba GIBIRNet VDSL 100 Mbps paketine geçmeyi düşünüyorum yanında 200 TL'ye bu modemi satıyorlar. Nasıl bir modem? Evim 120 metrekare ve modemi bir uca kuracağım diğer uca bağlantı nasıl olur? Şu anda Vodafone ADSL modemi en uç kısımda kopuyor. Bence bu antenli modemin performansı daha iyi olur. Normal bir ev kullanıcısıyım, sık sık indirme yaparım ve oyun oynarım. Ping değerleri benim için çok önemli. Normalde Keenetic Omni DSL düşündüm fakat 350 TL ve arada ki 150 TL fiyata değer mi bilmiyorum. Kullananlar aydınlatırsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
O modemler 2.4GHz bandında çalışıyor. Kablosuz bağlantıda ping ve paket kaybı mutlaka yaşarsınız. Onun yerine 5GHz destekli bir modem almanızda fayda var.

Eğer bu modemleri alırsanız yanına mutlaka 5GHz destekli bir router almanız daha yararlı olur..

O modemler 2.4GHz bandında çalışıyor. Kablosuz bağlantıda ping ve paket kaybı mutlaka yaşarsınız. Onun yerine 5GHz destekli bir modem almanızda fayda var.

Eğer bu modemleri alırsanız yanına mutlaka 5GHz destekli bir router almanız daha yararlı olur..
Kablosuz kısım pekte önemli değil açıkçası, 2,3 telefon bağlanacak sadece. Fazladan bir kullanım olmayacak, sosyal medya vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı