Gigabyt HD5870 SuperOverlock Crossfire yapma

Beyaz Sakal

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu kartın aynısından iki tane var elimde. Crossfire yapacağım. Kaç watt power gider önerir misiniz? Lütfen bu işten anlayanlar cevaplasın. Aldığım power boşa almış olmayayım. Birde acelem olduğu için cevap yazamıyorum şunu da sorayım, Corsair CX750wat 80 Plus mı yoksa Corsair GX750watt 80 plus mı daha iyidir? Cevaplarınız ayrıntılı olursa sevinirim saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkçe yazım kurallarına uysaydım Türkçe öğretmeni olurdum kardeş sen kendini tatmin et...

Türkçe yazım kurallarına uysaydım Türkçe ögretmeni olurdum kardeş sen kendini tatmin et...

Forum kurallarını okudun mu ? Türkçe yazım kurallarına bu forumda dikkat edeceksin. Aksi takdirde ceza alabilirsin. Biz niye yazım kurallarına dikkat ediyoruz ? Türkçe öğretmeni değilim ama kurallara dikkat ediyorum. Baksanıza şu Türkçe'nin düştüğü hallere.

Forum kurallarını okudun mu ? Türkçe yazım kurallarına bu forumda dikkat edeceksin. Aksi takdirde ceza alabilirsin. Biz niye yazım kurallarına dikkat ediyoruz ? Türkçe öğretmeni değilim ama kurallara dikkat ediyorum. Baksanıza şu Türkçe'nin düştüğü hallere.
O kadar abartma küfür yok bir şey yok başkalarını düzeltceğine işine bak.

o kadar abartma küfr yok bişi yok başkalarını düzeltcegine işine bak.

Bak sana iyilik yapmaya çalışıyoruz. Kurallara uy yoksa sosyalden uzaklaştırılırsın diyoruz. Sen ters tepiyorsun. Her yerde kurallar vardır. Kurallara uyulmayan yerlerde ne olur ? Senin Turkche konuşmaya devam et , boşuna bulmuşlar Türkçeyi. Nasıl olsa "Turkche" var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı