Çözüldü Gigabyte 120 GB SSD alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
3
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Çözüm
Alınır. SATA2 hızında kullanırsınız. Eğer boşta SATA portu varsa evet takabilirsiniz. Harici alıp USB üzerinden de bağlayabilirsiniz.
Ciddi bir hız farkı hissedersiniz. Lakin 120GB arkadaşların dediği gibi yetersiz, en az 240'lık almaya özen gösterin.
İtopya kargo fiyatı alıyor belirli bir fiyatın üstüne çıkmadıkça. O bedelle bile şu an çok uygun bu SSD. Kesinlikle alın derim. Normalde 180-200 TL arasında fiyatı. Ben de almayı düşünüyordum laptop için ancak hem bir süre evde olmayacağım, kargoyu alacak biri de olmayacak hem de 240 GB düşünüyorum. Bazı arkadaşlar 120 GB + 1 TB HDD yeterli olacaktır dedi laptop için hazır almışken 240 almak mantıklı geliyor. İşte burada indirim devreye giriyor. 140 TL'ye düşmüş bu SSD. Bence alabilirsiniz. 120 GB SSD'lerden Gigabyte tercih etmek daha mantıklı geliyor. Crucial BX500, Kingston A400 ve diğer markaların bazı modellerinde kronik problemler mevcut. Bu problemler herkeste yok tabi. WD ve Gigabyte kulağa mantıklı geliyor, en son Gigabyte derim ben. Güzel fiyat.

Bunların arasından en alttakini alsanız çok iyi olur, bütçeyi biraz aşıyor. Aşmasın diyorsanız uygun olanı alabilirsiniz.

Tekrar söylüyorum, en alttaki HyperX Fury'yi alırsanız çok iyi olur.

Yine de size kalmış.

Geri
Yukarı