Gigabyte 120 GB SSD vs James Donkey 120GB SSD

Akakçe’de daha uyguna vardı. Çevrenizde ikinci ele yönelebilirsiniz isterseniz.
Olaya salt hızdan ziyade ürün kalitesi olarak bakmak lazım. CS900 daha iyi bir ürün. Eğer imkanınız yoksa Gigabyte'tan devam edebilirsiniz tabii. Ben daha iyi bir ürünü daha ucuza almanız için yorum sunmuştum.
Tamamdir hepsi burada dan gigabyte iptal edip cs 900 ssd yi aliyorum teşekkur ederim yorumlariniz için.

GIGABYTE'ın SSD'leri çok iyi olmayabilir ama idare eder, fiyatlarını düşününce iyi sayılırlar ama James Donkey asla alınmamalı.

vallaha hepsi buradaya yalvarsan 1 saatte bir urunu kargoya vermez saat 2 de verdigim bir ürun hâla duruyor, diğer urun kargoya verilmis. saat 5 de verdiğim sipariş 6 :10 da kargoya verilmis ne diyeyim ben şimdi iptal edecektim hepsipaya 30 tl daha atip cs 900 alacaktim kargoya vermis illa kargonun gelmesini ve iade suresiyle falan uğrasacam. dalga mi geciyirsunuz yaw sanirim ben de cok hizli karar degistiriyorum. bir hdd bir gigabyte ssd bir cs 900 ssd bir gun icinde hatta 4 saat icinde.

vallaha hepsi buradaya yalvarsan 1 saatte bir urunu kargoya vermez saat 2 de verdigim bir ürun hâla duruyor, diğer urun kargoya verilmis. saat 5 de verdiğim sipariş 6 :10 da kargoya verilmis ne diyeyim ben şimdi iptal edecektim hepsipaya 30 tl daha atip cs 900 alacaktim kargoya vermis illa kargonun gelmesini ve iade suresiyle falan uğrasacam. dalga mi geciyirsunuz yaw sanirim ben de cok hizli karar degistiriyorum. bir hdd bir gigabyte ssd bir cs 900 ssd bir gun icinde hatta 4 saat icinde.
Şanssızlık, olmadı Gigabyte ile devam edersiniz tabii de siz bilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı