Gigabyte 15G KC vs 15P KC

OnurKrkc

Hectopat
Merhaba, başlıktaki iki laptop dikkatimi çekti. İkisi de bir ara İtopya'da yakın fiyataydı. Bunların farkları neler? Ekran kartları Max-Q mu? Bu fiyata alınır mı? Aslında bütçem bu kadar yüksek değil ama güzelse para biriktirip alabilirim. Normalde bütçem 12-13K arası. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Merhaba, başlıktaki iki laptop dikkatimi çekti. İkisi de bir ara İtopya'da yakın fiyataydı. Bunların farkları neler? Ekran kartları Max-Q mu? Bu fiyata alınır mı? Aslında bütçem bu kadar yüksek değil ama güzelse para biriktirip alabilirim. Normalde bütçem 12-13K arası. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Hocam ben de dediğiniz modellerden birini alacaktım. Ancak servisi aşırı sıkıntılıymış. O yüzden vazgeçtim.

O banda çıkarsanız Ryzen 9+RTX 3060 130W ROG STRIX öneririm. Tabi Aorus'ta güzeldir.

O banda çıkarsanız Ryzen 9+RTX 3060 130W ROG STRIX öneririm. Tabi Aorus'ta güzeldir.

Link alabilir miyim veya ürün kodu? Ürünü bulamadım çünkü.
Hocam bende dediğiniz modellerden birini alacaktım. Ancak servisi aşırı sıkıntılıymış. O yüzden vazgeçtim.

Hangi servis bakıyormuş? Ürün sıkıntılı olmadığı sürece servise ürün göndermem diye düşünüyorum zaten iki yılda bozulmaz büyük ihtimalle.

Geri
Yukarı