Gigabyte 2060 Super Windforce yüksek sıcaklık

Şimdi bugün güvendiğim bir bilgisayarcıya gideceğim. Ne demem lazım ki adama kasayı değiştirsem babam beni yamultur izah etmeye çalışsam yine yamultur. Kasa harici ne yapabilirim tam olarak söyleyebilirseniz arkadaşlar çok müteşekkir kalırım valla.
Doğru söylüyorsunuz. Keşke açmadan önce konu açsaymışsınız. Ayrıca ilk beğeniniz benden olsun. İyi sosyaller :).
Teşekkür ederim :)

Anladım çok teşekkür ederim herkese çok sağ olun bilgilendirdiğiniz için.
Arkadaşlar şimdi konuştumda güç kaynağı muhabbetini anlattım ve ikna oldu babam ama kasayı değiştirmem diyor. Tıp okuduğum için benimde 1 gün bile vaktimi başka yere harcadığımda dersler konular dağılır gider ilk sınıfım birde yeni kazandım :) Bilgisayarda onun hediyesi :) Güç kaynağını değiştiririm öyleyse diyor. Bugün sınıf arkadaşına gitçekmiş eski pc yide ordan almıştık 10 sene kullandım ve daha hiç sorun olmadı psu sunda veya hiçbir parçasında. Sadece Psu alırım dedi ve nasıl bir psu alabilirim bilgisayarcıya ne demeli bunuda yazabilirseniz çok sevinirim. Sayenizde C4 ten kurtuluyorum valla :)
2 X GSKILL 8GB Ripjaws V Siyah 3200MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram
1 X XPG 512GB SX8200 PRO PCIe Gen3x4 M.2 SSD (3500MB Okuma / 2300MB Yazma)
1 X Demonte Hızlı Gönderim! (Sistem Parça halinde gönderilir Montaj Yapılmaz)
1 X AMD RYZEN 5 3600 MPK 3.6GHz 35MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm İşlemci
1 X GIGABYTE GeForce RTX 2060 SUPER WINDFORCE OC 8GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı
1 X POWER BOOST VK-G3403S 650W 80+ Tempered Glass Mesh Panel USB 3.0 Mid Tower Kasa
1 X GIGABYTE B450M H 3600MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 VGA HDMI mATX Anakart
Buda bilgisayarımın özellikleri buna göre önerebilirseniz çok memnun kalırım :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı