Gigabyte 23.8" G24F-2 alınır mı?

Bütçe
4000-5000

otlaq

Centipat
Daha fazla  
4000-5000 TL arası monitör arıyorum. CS, Valorant oynamak için arıyorum. Bu monitörü forumda gördüm tavsiye etmişler, sizce bu monitör için 5000 TL fazla mı yoksa fiyatını hak ediyor mu? Bir de ghosting veya ölü piksel çıkar mı? Bir de indirme girer mi bekleyim mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
4000-5000 TL arası monitör arıyorum. CS, Valorant oynamak için arıyorum. Bu monitörü forumda gördüm tavsiye etmişler, sizce bu monitör için 5000 TL fazla mı yoksa fiyatını hak ediyor mu? Bir de ghosting veya ölü piksel çıkar mı? Bir de indirme girer mi bekleyim mi? Yardımcı olursanız sevinirim.
5000tl eder bence.

Bekledikçe artıyor bence hemen al.

Geçen hafta 4.500TL idi hocam beklediginiz her gün artar fiyati.

Hocam bu monitörü aldım ve daha kullanmadım değer mi o konuda yorum yapamam ama fiyatlar konusunda şunu söylebilirim ki 1 Temmuz'da stok haliyle 19400 lira olan (özelleştirmelerle 21 bin) hazır sistem bugün stok olarak 23000 lira. Ben indirim beklerken zam geleceğini bildiğim için hazır sistemi de bu monitörü de direkt satın aldım ikiside elime ulaştı ama masa gelmediği için kuramadım. Ülkemizde fiyatlar bugün yarından daha ucuz.

5000TL ye kadar çıkçaksanız 2.el garantisi devam eden 240hz öneririm. Amacınız sadece fps oyunlar ise XL2411K modelleri 2. elde garantili 4000TL ye bulunmakta ve alabilceğiniz en iyi fps monitörlerinden.

Geri
Yukarı