Gigabyte 27" G27QC A alınır mı?

Leuna

Centipat

Arkadaşlar merhaba. Tercihimi IPS panelden yana kullanmak istiyordum fakat takip ettiğim monitörlerin fiyatları uçtu gitti. Bütçem 5500 TL ve mevcut bütçedeki 2K IPS monitörleri bayağı bir araştırmam sonucu 'Acaba VA mı alsam?' diye derin düşüncelere girdim. Bütçedeki ViewSonic monitörlerin yabancı karşılaştırma sitelerinde en düşük tierlara konulduğunu gördükten sonra almaktan vazgeçtim. Yukarıdaki monitörü kullanan var mıdır? Varsa memnun mu? Özellikleri fiyatına göre gayet uygun geldi fakat panelin VA olması derin düşüncelere sokuyor, fikirlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Bu benim de kafamı kurcalıyor birkaç gündür.

' Stok biter mi? ' ya da ' Fiyatı artar mı? ' korkusundan dolayı aceleyle almak istiyorum fakat sonradan da pişman olmak istemiyorum. Ülkede maalesef yarın veya başka bir gün neye ne kadar zam geleceğini bilmediğimiz için her şey kafa kurcalıyor artık..

Kullanan ya da fikir sahibi olan yok mu arkadaşlar? Fiyatına değer mi yoksa IPS'lerin indirime girmesini mi beklemeliyim?

Son düzenleme:
Benim de aklimi kurcalayan bir durum 2K yüksek Hertz monitör bakıyorum ve IPS paneller pahalı genelde son 7-8 yıldır ofis kullanımı için IPS kullandım çok rahatsiz eder mi ki VA panel.

Evet bende gördüm bu monitörü bende çok düşündüm ama İtopya üzerinden almayın yazıyordu birçok yerde çünkü ölü piksel vb baska sorunlarla karşılaşırsanız dikkate almıyorlar iade politikası falan çok kötüymüş üstüne düşülmüyormuş diye okudum ama bende kararsızım ne yapsam bilemiyorum.

Evet bende gördüm bu monitörü bende çok düşündüm ama İtopya üzerinden almayın yazıyordu birçok yerde çünkü ölü piksel vb baska sorunlarla karşılaşırsanız dikkate almıyorlar iade politikası falan çok kötüymüş üstüne düşülmüyormuş diye okudum ama bende kararsızım ne yapsam bilemiyorum.

Ve birçok yerde F/P ürün diyorlar, ürün güzelmiş yani ama işte bilemiyorum bende arada kaldım.

Ucuz olmasının sebebi o yüzden mi acaba ben de uzun zamandır monitör arıyorum ama bu aklımı kurcalasa da fiyat düşük ve nedenini anlayamadım maalesef. :(

Bende almayı düşünürsem mağazalarına gidip alıcam. Herhalde orada ölü piksel testi yapıyorlardır alırken yani öyle düşünüyorum. Öbür türlü internetten söyleyince ölü piksel ve iade gibi durumlarda çok fazla uğraştırıyor. IPS olmadığı için ikilemde kaldım.

Arkadaşlar merhaba. Tercihimi IPS panelden yana kullanmak istiyordum fakat takip ettiğim monitörlerin fiyatları uçtu gitti. Bütçem 5500 TL ve mevcut bütçedeki 2K IPS monitörleri bayağı bir araştırmam sonucu 'Acaba VA mı alsam?' diye derin düşüncelere girdim. Bütçedeki ViewSonic monitörlerin yabancı karşılaştırma sitelerinde en düşük tierlara konulduğunu gördükten sonra almaktan vazgeçtim. Yukarıdaki monitörü kullanan var mıdır? Varsa memnun mu? Özellikleri fiyatına göre gayet uygun geldi fakat panelin VA olması derin düşüncelere sokuyor, fikirlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.
Ürün yarın elime ulaşacak bilgi aktarırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı