Gigabyte 27" G27QC A alınır mı?

Bende bu monitörü aldım ama siyah renklerde karelenmeler mevcut aşırı derecede rahatsız edici ölü piksel vs yok DP portu söküp HDMI ile bağlayınca siyah karelenmeler azaldı sidede durrum aynı mı?

Ben de hiç böyle şeyler yok. tertemiz görüntü. hem PC de hem de PS 5 kullanıyorum görüntü cam gibi.

bende bu monitörü aldım ama siyah renklerde karelenmeler mevcut aşırı derecede rahatsız edici ölü piksel vs yok dp portu söküp hdmi ile bağlayınca siyah karelenmeler azaldı sidede durrum aynı mı ?
Bende de böyle birşey yok. Senin ekran da sorun var gibi duruyor.

bende bu monitörü aldım ama siyah renklerde karelenmeler mevcut aşırı derecede rahatsız edici ölü piksel vs yok dp portu söküp hdmi ile bağlayınca siyah karelenmeler azaldı sidede durrum aynı mı ?

Hocam maalesef diğer arkadaşlarda olduğu gibi bende de böyle bir durum bulunmuyor. DP ile kullanıyorum. Sadece beni rahatsız eden tek sorun Black Smearing olayı , o da genel olarak bütün VA panellerde bulunuyormuş. Arkasındaki analogdan ayar çekmeye çalışın , fakat panelde arıza var gibi gözüküyor. Garantiye yollamanız en sağlıklısı olacaktır.

Gigabyte ve İtopya'ya mail attım bakalım geri dönüşleri nasıl olacak ama bu şekilde hiç içime sinmedi

İtopya ve geri dönüş Şansın bol olsun. Bizleri bilgilendirirsen çok memnun oluruz.
Hayırlısı olsun kardeşim ben de itopyadan almıştım sorunsuz çıktı garanti halleder ama 5 gğn içinde bunu belirtseydin direkt iade ve değişim yapıyorlar

Güncelleme: Monitördeki siyah karelenmeler gariptir ekran kartını değişince geçti (ASUS ROG RX 5600XT) ekran kartında gram sorun yok sadece bu monitörde yaptı o karelenmeleri muhtemelen yazılımsal bir sorun monitörü sorunsuz kullanmaktayım ölü piksel yok ghosting yok. Mevcut ekran kartı ASUS Dual RX 6700XT...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…