Gigabyte 27" G27QC vs ASUS 27" VG27BQ

lvnttt

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, 3000 - 4000 TL arası monitör bakıyorum. Bu ikisi arasında kaldım. Gigabyte fiyat olarak çok daha uygun ama yeni olduğu için inceleme videoları bulamadım. ASUS 27" VG27bq modelini alırken mağazadan deneyebilirim ama Gigabyte şu an sadece İtopya'da var. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde iadesi için en az 4 ölü piksel olması gerektiğini söylediler. Bu riske değer mi? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Merhaba, 3000 - 4000 TL arası monitör bakıyorum. Bu ikisi arasında kaldım. Gigabyte fiyat olarak çok daha uygun ama yeni olduğu için inceleme videoları bulamadım. ASUS 27" VG27bq modelini alırken mağazadan deneyebilirim ama Gigabyte şu an sadece İtopya'da var. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde iadesi için en az 4 ölü piksel olması gerektiğini söylediler. Bu riske değer mi? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Birde VG27WQ modelini beğendim şuan indirimde.Kullanan varsa tavsiye eder mi ?G-sync aktif ediliyormuş ama deneyen biri var mı ?İndirim bitmeden biri yardımcı olabilir mi acaba ?

Son düzenleme:
Gigabyte 27" G27qc modelini kullanıyorum bundan önce Samsung G7 ASUS'ün birçok üst sekmend monitörünü kullanmış biri olarak şahsi fikrim G27qc çok daha başarılı bir monitör. Tavsiye ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı