Gigabyte 750W P750GM + Gold PSU alınır mı?

PuMaT

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Türkiye
Gigabyte'ın bu PSU modelini duymamıştım. Bugün Sinerji'de gördüm. Özelliklerine göre fiyatı iyi. En yakın rakibi de High Power 750W Gold performans. Gigabyte'ın modüler olma avantajı da var. Görüşlerinizi bekliyorum.

Ben olsam High Power'ı tercih ederdim.

* Yüksek Güç Koruması (Over Power Protection)
* Yüksek Gerilim Koruması (Over Voltage Protection)
* Düşük Gerilim Koruması (Under Voltage Protection)
* Kısa Devre Koruması (Short Circuit Protection)
* Yüksek Sıcaklık Koruması (Over Tempature Protection)
* Yüksek Akım Koruması (Over Current Protection)

Gigabyte'ın bu PSU modelini duymamıştım. Bugün Sinerji'de gördüm. Özelliklerine göre fiyatı iyi. En yakın rakibi de High Power 750W Gold performans. Gigabyte'ın modüler olma avantajı da var. Görüşlerinizi bekliyorum.

Gigabyte kalitesinde güzel bir PSU olduğunu düşünuyorum bu tarzda bir PSU ya ihtiyacın varsa alınabilir duruyor.

İkisi de B sınıfı PSU'lar. Gigabyte ülkemizde çok bilinmiyor çünkü zamanında bu modeller gelince kimse almadı. Büyük ihtimalle güvenilir bir markaya ürettirip üstüne etiket basıyorlardır. Lakin kaliteli ünitelerdir ikisi de. Ben olsam HP alırdım.

Fark etmez. İkisi de sizi üzmez.

Alternatif olarak, Tier B yine.
D şıkkı Silverstone Strider S diyorum.

Bütçeyi o kadar çıkarsa bende bilirim Tier A PSU önermeyi...
1606830067480.png

Güç kaynağı alacağım. Tavsiyeniz rm750 corsair yoksa silverstone strider 750w 80 plus sizce hangisini tercih etmeliyim. favorim corsair.

Güç kaynağı alacağım. Tavsiyeniz rm750 corsair yoksa silverstone strider 750w 80 plus sizce hangisini tercih etmeliyim. favorim corsair.

Silverstone veya Seasonic focus olabilir.

Geri
Yukarı