Gigabyte 945GCM-S2L anakarta BIOS güncellemesi nasıl yapılır?

Shevchenko

Hectopat
Daha fazla  
Dostlarım bende Gigabyte 945GCM-S2L anakartı var. Ben nasıl BİOS güncellemesi yapabilirim? BİOS güncellemesi nasıl yapılıyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam
ben bu gigabytın linkine girdim fakat indirmek için sayfada akrif olan bir tıklama yok..
benim biosum sanırım 10 senelik yada daha eski..4 gblık rami 2.75 gb gördügü için güncelleme yapmak istiyorum ayrıca biosta advanced chipset features kısmıda yok..sayfasına girdigim zaman çıkan ekran sayfası aşağıdadır.. yani aktif link yok..
Anakartım GA 945 GCM -S2L
1577984063415.png
gigabyte

Arkadaşlar selam
ben bu gigabytın linkine girdim fakat indirmek için sayfada akrif olan bir tıklama yok..
benim biosum sanırım 10 senelik yada daha eski..4 gblık rami 2.75 gb gördügü için güncelleme yapmak istiyorum ayrıca biosta advanced chipset features kısmıda yok..sayfasına girdigim zaman çıkan ekran sayfası aşağıdadır.. yani aktif link yok..
Anakartım GA 945 GCM -S2L
Eki Görüntüle 481132gigabyte
Merhaba, ben de geçen sene BİOS'un en güncel sürümüne güncelledim ama benim RAM'i de 3GB gösteriyor onunla alakalı olduğunu sanmıyorum. Ne yaptıysam da çözemedim sorunu.

Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ancak eski bilgisayarımı canlandırayım dedim
ga-945gcm-s2l bios güncelleme ile ilgili makaleler tarih olmuş ne yazıkki bende unuttum gibi birşey eski biosları yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba, ben de geçen sene BİOS'un en güncel sürümüne güncelledim ama benim RAM'i de 3GB gösteriyor onunla alakalı olduğunu sanmıyorum. Ne yaptıysam da çözemedim sorunu.
bu kart en fazla 3.25 ram görür malesef :) eskidende böyleydi :)

Geri
Yukarı