Gigabyte 970A-DS3P PC Toplama

Ben zaten GTA 5'i eklemiş haliyle 1700 demiştim onu unutmuşsunuz :D Harddisk yerine de oyunu almış olurum. PC'nin kasasına da bakamıyorum ama 2009'da alındı yani eski :/ İnşalah destekler çünkü ekran kartı içime sinmedi.

Harddiski çıkarın, kasa kalsın. Ekran kartınız iyi, destekler merak etmeyin. İçinize sinmezse R9 270 yapabilirsiniz ekran kartını.

Baktın o da sinmedi GTX 750 Tİ yapabilirsiniz. :D

280 tlyi biraz düşürürseniz ekran kartını yükseltmeyi düşünürüm fakat aşırı pahalı şu anda.

Sistem iyi oldu fakat.. Kasa çok pahalı. Yani model olarak düşürürseniz yükseltebilirim ekran kartını. Evet dün daha düşüktü fiyatlar. Aynı ürünlere bir de Vatan'dan bakacağım umarım daha düşüktür. Kasamın modelini bakmaya çalışıyorum fakat arkasını açamıyorum şu an. Sizleri de rahatsız ettim uzun uzun yazarak. Ama sürekli pc alamıyorum aldığımda da pişman olmak istemiyorum.

Dostum, kasayı düşüremem. Çünkü 500W yeterli olacaktır her ihtimale karşı. Düşürmek istiyorsanız ramı 4 GB yapın.

Yani sistemden düşürülecek bir şey yok. Ekran kartınız iyi. Neden içiniz sinmedi?

970A-DS3P'den uzak durun. İşlemci besleme 4pin ve mosfet yapısı orta kalitenin altında. FX-6300 alıpta overclock yapmamak olmaz. O yüzden en az 970A-UD3P tercih edin.

Yani ne bileyim R9 270 alabiliyordum. R7 265te ben tüm ayarlar highta oynayabilir miyim? Ama işlemci düşük oluyordu. Bir de hepsiburadada sizin ürününüzü bulamadım anakartta. Hiç biri 197 tl değil ismini yazdım yine de 220 tllik çıkıyor bağlantı atabilir misiniz?

Everest 501A - Kasalar - Yandex.Market bu da benim şu anki kasa. Desteklemez sanırım bu parçaları :/

280 TL'ye PSU + Soğutma alsam? Yine o kadar eder mi? Sizleri rahatsız ettim farkındayım fakat düşebildiğim kadar düşmem gerekiyor. Şimdi ben size sizin önerileriniz dahilinde bir sistem daha önersem bakabilir misiniz? Gerçekten çok özür dilerim rahatsızlıklar için fakat beni anlayabildiğinizi düşünüyorum. Yani sürekli pc almak gibi bir şansım yok almışken de pişman olmamak GTA 5'i hepsi High'ta oynayacak bir sistem istiyorum.

Fury Black ile Fury Red arasında ne fark var bir de.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı