Gigabyte 970A-DS3P tabanlı sistem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yetkili arkadaş niye kafasına göre konu başlığını değiştirdi? Adam 1600TL'ye sistem istemedi ki, bir sistem bulmuş onu soruyor. Eğer herkes hayır der ise bu başlık mantıklı olur. Bırakın adam karar versin "tamam o zaman onu almayalım, toplayalım" desin. Ancak bunu dedikten sonra başlığı değiştirme lütfunuz olur.

Yetkili arkadaş niye kafasına göre konu başlığını değiştirdi? Adam 1600TL'ye sistem istemedi ki, bir sistem bulmuş onu soruyor. Eğer herkes hayır der ise bu başlık mantıklı olur. Bırakın adam karar versin "tamam o zaman onu almayalım, toplayalım" desin. Ancak bunu dedikten sonra başlığı değiştirme lütfunuz olur.

Kesinlikle katılıyorum aynısını bana da yaptılar, benim konu başlığım bir soruydu alıp alakasız bir cümleye dönüştürmüşler, cevap istediğim konuyla alakası yok. Ayrıca yanlış bilgilendirme ve düzgün Türkçe kullanmamaktan da ceza verdiler. Ben gayet düzgün kullanıyorum dili, aradan hata bulmaya gerek yok sınavda değiliz netice itibariyle! Ayrıca kimseyi de yanlış bilgilendirmiyorum.

Kesinlikle katılıyorum aynısını bana da yaptılar, benim konu başlığım bir soruydu alıp alakasız bir cümleye dönüştürmüşler, cevap istediğim konuyla alakası yok. Ayrıca yanlış bilgilendirme ve düzgün Türkçe kullanmamaktan da ceza verdiler. Ben gayet düzgün kullanıyorum dili, aradan hata bulmaya gerek yok sınavda değiliz netice itibariyle! Ayrıca kimseyi de yanlış bilgilendirmiyorum.
Evet eski hesabıma da böyle yapıyorlardı (hala öyle yapıyorlar) :D Yani ayıptır, bir kelime yanlış yazalım hemen ban. İnsan uyarır ya düzeltiniz lütfen veya öyle değil doğrusu budur der. Ama buradaki şekil aynı youtube'daki telif hakkı botu gibi. Şikayet et, youtube bilgisayarı hemen o kanalı kapatsın :D MuratAbiGF kanalına da Mehmet Ali Erbil'in şarkısı Murat'ın Battlefield videosunda varmış :D Neyse, işte aynı mantık.

İşin diğer komik tarafı Recep abi bile bizden kötü yazıyor ne onu da mı banlayacaklar :D İnsanlık hali olur o kadar, spamlamıyoruz bişey yapmıyoruz sonuçta.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem toplamak en mantıklısı, neyin ne olacağı belli değil. Bu sistemi alın, rahat edin.

Core i3 4130 Soket 1150 3.4GHz 3MB Cache 22nm İşlemci

422,77 TL
295,94 TL

H81M-PLUS Intel H81 Soket 1150 DDR3 1600MHz SATA 3.0 USB 3.0 HDMI&DVI Anakart

252,66 TL
174,49 TL

4GB Ripjaws DDR3 1600MHz CL9 1.5V Tek Modül Ram

172,61 TL
115,57 TL

3.5" 1TB Caviar Blue SATA 3.0 7200Rpm 64MB Cache Harddisk

212,64 TL
138,84 TL

RC-K380 600W MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA

392,75 TL
274,93 TL

GTX760 Twin Frozr Gaming O.C. GDDR5 2GB 256Bit Nvidi GeForce DX11.1 Ekran Kartı

948,11 TL
638,85 TL

Ara Toplam1.388,65 TL
KDV249,97 TL
Tutar1.638,62 TL
[TBODY] [/TBODY]

Ne yazık ki kardeşim böyle şeyler oluyor arada.
Yöneticiler büyük ihtimal konumu okumadan başlığımı değiştirdi.
1 gün cezalı kaldım ve seçtiğim ürün başkası tarafından alınmış. :(:(

@Progamer @Silinen üye Nedir bu isyanınız? Daha kuralları okumamışsınız gelmiş burada cezaları eleştiriyorsunuz. Bizim kimseye kastımız yok.
Ayrıca kimse size hatalı ve kurallara uymayan mesajları raporlamayın demiyor. Kafanızdan saçma sapan şeyler uydurmayın.

@kullanılmayan kullanıcı Siz de ne zaman şu sistemi toplamayı düşünüyorsunuz acaba?

1552 TL toplama kasa önerisi | Technopat Sosyal
1500 TL AMD SİSTEM | Technopat Sosyal
1000TL'ye sistem önerisi | Technopat Sosyal
1227 TL SİSTEM ÖNERİSİ | Technopat Sosyal

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı