Gigabyte 970A-UD3P Anakart BIOS Güncelleme

Cybergraphic

Hectopat
Daha fazla  
Benim Gigabyte 970A-UD3P AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2000MHz (O.C.) anakartım var. BIOS'u güncellemek istiyorum, nasıl yapabilirim? Yardımcı olur musunuz?

Anakartınız rev. kaç? Bunu belirtmeniz gerekiyor. Güncel BIOS sürümünü Gigabyte'ın kendi sitesinden bulabilirsiniz. BIOS nasıl güncellenir öğrenmek için bu rehberi izleyebilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anakartınız rev. kaç? Bunu belirtmeniz gerekiyor. Güncel BIOS sürümünü Gigabyte'ın kendi sitesinden bulabilirsiniz. BIOS nasıl güncellenir öğrenmek için bu rehberi izleyebilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bios dosyasını videoda denildiği gibi indiriyorum. Rarla çıkarttığım dosyadan .cap formatlı dosya yerine resmini koyduğum dosyalar çıkıyor. İndirdiğim site GIGABYTE - Motherboard - Socket AM3+ - GA-970A-UD3P (rev. 1.0)
Acaba yanlış yerden mi indiriyorum ? Yardımcı olur musun ?

Edit: Anakartım rev. 1.0.

ScreenShot_20150227171330.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı anakarta sahibim. Bios güncellemesi ne gibi fayda sağlar?
01:00 da ne işe yaradığı hakkında bilgi veriyor.

Müsaitseniz yardımcı olur musunuz ?

Dosyayı BIOS'un tanıyabileceği formata dönüştürmenizi istiyor yani .capa. Yalnız hiç uğraşmanıza gerek yok. @Bios yazılımı ile BIOS'unuzu Windows üzerinden güncelleyebilirsiniz.

@Bios için:

GIGABYTE - Motherboard - Socket AM3+ - GA-970A-UD3P (rev. 1.0)

@Bios nasıl kullanılır öğrenmek için:

https://www.technopat.net/2011/08/15/gigabyte-bios-guncelleme/
Yüklerken böyle bir hata ile karşılaşıyorum. Sebebi nedir ?

Dosyayı BIOS'un tanıyabileceği formata dönüştürmenizi istiyor yani .capa. Yalnız hiç uğraşmanıza gerek yok. @Bios yazılımı ile BIOS'unuzu Windows üzerinden güncelleyebilirsiniz.

@Bios için:

GIGABYTE - Motherboard - Socket AM3+ - GA-970A-UD3P (rev. 1.0)

@Bios nasıl kullanılır öğrenmek için:

www.technopat.net: Gigabyte BIOS Güncelleme
Yardımcı olur musun ?

Dosya Ekleri

• ScreenShot_20150227210321.png
    ScreenShot_20150227210321.png
    9 KB · Görüntüleme: 387
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı