Gigabyte A320M S2H BIOS yazma ücreti

alperen66

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarım görüntü vermiyordu. Mahalle bilgisayarcısı sorunun anakartta olduğunu ve anakarta BIOS yazılması gerektiğini söyledi. Kendi makinesi yapamamış. Bunu nerede ne kadara yaptırabilirim? Kart Gigabyte A320M S2H.

Bilgisayarım görüntü vermiyordu. Mahalle bilgisayarcısı sorunun anakartta olduğunu ve anakarta BIOS yazılması gerektiğini söyledi. Kendi makinesi yapamamış. Bunu nerede ne kadara yaptırabilirim? Kart Gigabyte A320M S2H.
Şahsen servisimde Bios yazmaya 120'ye yapıyorum çoğu bilgisayarcı formatın 2x ister. Servisine gitmenizde fayda var. Ayrıca nasıl çökerttin hocam?

Şimdi ne olmuş da BIOS yazılması gerekiyormuş?

Şahsen servisimde BIOS yazmaya 120'ye yapıyorum çoğu bilgisayarcı formatın 2X ister. Servisine gitmenizde fayda var. Ayrıca nasıl çökerttin hocam?

Hiç bilmiyorum hocam bir gün açma tuşuna bastım ve ekran gelmedi. Kendim yapabileceğim her şeyi denedim sonra bilgisayarcıya gittim ve böyle dedi.

Clear C-MOS yaptınız mı?
Denedim ama sorunumu çözmedi.

Şahsen servisimde Bios yazmaya 120'ye yapıyorum çoğu bilgisayarcı formatın 2x ister. Servisine gitmenizde fayda var. Ayrıca nasıl çökerttin hocam?
Servisiniz nerede hocam?

Servisiniz nerede hocam?

Servisiniz nerede hocam?

Şahsen servisimde BIOS yazmaya 120'ye yapıyorum çoğu bilgisayarcı formatın 2X ister. Servisine gitmenizde fayda var. Ayrıca nasıl çökerttin hocam?

Servisiniz nerede hocam?

Son düzenleme:
Denedim ama sorunumu çözmedi.

Servisiniz nerede hocam?

Servisiniz nerede hocam?

Servisiniz nerede hocam?

Servisiniz nerede hocam?
Reklama girer hocam burada paylaşacak olursam.

Geri
Yukarı