Gigabyte A320M S2H sistem donuyor

Stopped

Hectopat
Daha fazla  
İyi geceler. Ben bilgisayarıma format attım ve sürücülerimi anakartın sitesinden indirip kurmama rağmen önceki hali gibi çalışmıyor. LoL’de hiç takılmıyordu, bir anda FPS düşmesi oluyor. Normal kullanırken de ani donmalar sık sık olmaya başladı. Anakart Gigabyte A320M S2H V2 rev 1.1.
Programları açarken veya klasörlerde gezinirken yazı yazarken bile takılmalar olmaya başladı

İyi geceler. Ben bilgisayarıma format attım ve sürücülerimi anakartın sitesinden indirip kurmama rağmen önceki hali gibi çalışmıyor. LoL’de hiç takılmıyordu, bir anda FPS düşmesi oluyor. Normal kullanırken de ani donmalar sık sık olmaya başladı. Anakart Gigabyte A320M S2H V2 rev 1.1.
Programları açarken veya klasörlerde gezinirken yazı yazarken bile takılmalar olmaya başladı

Hard diskinizin performansı da düşmüş olabilir.

Anakartta sıkıntı olduğuna nasıl hükmettin? PSU ne? SSD var mı? SSD ne? (varsa) Depolama biriminin sağlığı ne durumda? İşlemcin nedir? Ekran kartı ve CPU sıcaklıkları ne durumda? Termal macun bakımı yaptın mı?

Ssd var apacher 240 gb depolamada sorun yok psu 300w apu sistem amd athlon 3000g pc yi hazır kurulmuş aldım
Anakartta sıkıntı olduğuna nasıl hükmettin? PSU ne? SSD var mı? SSD ne? (varsa) Depolama biriminin sağlığı ne durumda? İşlemcin nedir? Ekran kartı ve CPU sıcaklıkları ne durumda? Termal macun bakımı yaptın mı?
Hard diskinizin performansı da düşmüş olabilir.
daha 1 gün önce kullanıyordum bir anda böyle yapmaya başladı

Ssd var apacher 240 gb depolamada sorun yok psu 300w apu sistem amd athlon 3000g pc yi hazır kurulmuş aldım
1- SSD sağlık testi yap
2- Memtest86 ile bellek testi yap
3- Başka bir PSU dene. 80+ sertifikalı olsun mümkünse.

1- SSD sağlık testi yap
az önce biostan işlemci sıcaklığına baktım 35-40 arasında
1- SSD sağlık testi yap
daha format atalı 12 saat kadar oldu format atmadan önce böyle bir sıkıntım yoktu yağ gibiydi

Az önce biostan işlemci sıcaklığına baktım 35-40 arasında
Boştaki sıcaklık bir şey ifade etmez. Oyunda FPS drop yediğin andaki sıcaklık önemli. MSI Afterburner ile bakabilirsiniz.
Daha format atalı 12 saat kadar oldu format atmadan önce böyle bir sıkıntım yoktu yağ gibiydi

Sürücüleri nasıl kurdunuz?

Geri
Yukarı