Gigabyte A320M S2H sistem donuyor

Stopped

Hectopat
Daha fazla  
İyi geceler. Ben bilgisayarıma format attım ve sürücülerimi anakartın sitesinden indirip kurmama rağmen önceki hali gibi çalışmıyor. LoL’de hiç takılmıyordu, bir anda FPS düşmesi oluyor. Normal kullanırken de ani donmalar sık sık olmaya başladı. Anakart Gigabyte A320M S2H V2 rev 1.1.
Programları açarken veya klasörlerde gezinirken yazı yazarken bile takılmalar olmaya başladı

Windows'u kendi ISO programından indirip flasha yazdırdım

After Effects var ama format atmadan önce de vardı bir sorun yoktu

Şahsen korsana ne olursa olsun karşıyım. Konumuza dönecek olursak geriye değerlendirebileceğimiz 3-4 durum kalıyor
1- PSU yetersizliği (Voltaj dengesizliği yapar)
2- RAM yetersizliği / Arızası (8 GB ve altı bellekler günümüzde yetersiz gelebilir. Arıza durumunu da Memtest86 ile test edebilirsiniz)
3- Oyun esnasında sıcaklık dengesizliği (MSI Afterburner ile oyun içi sıcaklık değerlerine bakılmalı. Yüksekse termal bakımlar yapılmalı.)

Şahsen korsana ne olursa olsun karşıyım. Konumuza dönecek olursak geriye değerlendirebileceğimiz 3-4 durum kalıyor
1- PSU yetersizliği (Voltaj dengesizliği yapar)
2- RAM yetersizliği / Arızası (8 GB ve altı bellekler günümüzde yetersiz gelebilir. Arıza durumunu da Memtest86 ile test edebilirsiniz)
3- Oyun esnasında sıcaklık dengesizliği (MSI Afterburner ile oyun içi sıcaklık değerlerine bakılmalı. Yüksekse termal bakımlar yapılmalı.)
tamamdır sabah ilk iş servisi ararım bir de bir sorum daha var bios u güncellemeye çalıştığımda dosyayı seçiyorum ama bios kimlik doğrulama hatasını alıyorum

DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp 20.4.2 sürücüsünü kurun.

DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp 20.4.2 sürücüsünü kurun.

formatla hallettim sanırım 2 3 driver üst üste gelmiş

Geri
Yukarı