Gigabyte A320M ve Sapphire RX 550 için kasa önerisi

ozgurbugra5461

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
E-Ticaret
Aşağıda belirttiğim özelliklere sahip bir sistem için olabildiğince uygun fiyatlı ama güzel bir kasa önerisine ihtiyacım var. SSD seçtim ama ileride ekstra bir harddisk de takabilirim. Bunu da göz önünde bulundurursanız sevinirim. Yardımlarınızı bekliyorum. İyi Sosyal'ler.

• AMD Ryzen 3 1200 3.1GHz 8MB önbellek 4 çekirdek AM4 14NM işlemci
  • Gigabyte A320M S2H 3200MHz(OC) DDR4 soket AM4 M.2 HDMI DVI VGA mATX anakart.
  • 8 GB 3000MHz CL16 DDR4 RAM.
  • Sapphire Radeon RX550 Pulse OC 2 GB GDDR5 128 Bit ekran kartı veya ASUS Radeon arez RX 550 2 GB GDDR5 128 Bit.
  • Crucial BX500 240 GB SATA 3 2.5" SSD

Son düzenleyen: Moderatör:
FRİSBY 8885G kasası var benim kullandığım gayette hoş 650w psu da dahil indirime girmiş bu arada işlemcinizi yüksek alsaydınız ilerde yükseltme yapıcağınız zaman falan gayet otururdu ama ilerde ekran kartınızı yükselttiğinizde darboğaz oluşabilir tavsiyem ryzen 5 1600 şimdi revizyonlu model gönderiyolarmış 12nm civarı 2600 ayarında onu tavsiye edebilirim RYZEN 5 1600

FRİSBY 8885G kasası var benim kullandığım gayette hoş 650w psu da dahil indirime girmiş bu arada işlemcinizi yüksek alsaydınız ilerde yükseltme yapıcağınız zaman falan gayet otururdu ama ilerde ekran kartınızı yükselttiğinizde darboğaz oluşabilir tavsiyem ryzen 5 1600 şimdi revizyonlu model gönderiyolarmış 12nm civarı 2600 ayarında onu tavsiye edebilirim RYZEN 5 1600
Şu an bütçem dar. Belki elim bollaşırsa dediğinizi uygularım. Teşekkür ederim öneriniz için, inceleyeceğim.

Hocam o fiyata iyi bir kasa bulmanız çok zor, ki daha bunun PSU'su da var. Bütçenizi 300-400 TL arttırabilirseniz; Bu kasayı önerebilirim. Yine de illa o civarlarda bir kasa istiyorsanız; Bu kasa olabilir ama Frisby marka kasaları asla önermem. Eğer mümkünse bütçenizi biraz yükseltip, Cooler master veya Corsair marka kasa almanızı tavsiye ederim.

Hocam o fiyata iyi bir kasa bulmanız çok zor, ki daha bunun PSU'su da var. Bütçenizi 300-400 TL arttırabilirseniz; Bu kasayı önerebilirim. Yine de illa o civarlarda bir kasa istiyorsanız; Bu kasa olabilir ama Frisby marka kasaları asla önermem. Eğer mümkünse bütçenizi biraz yükseltip, Cooler master veya Corsair marka kasa almanızı tavsiye ederim.
PSU bu fiyattan bağımsız. Sadece boş kasa için demiştim ama ben de sizin gibi düşünüyorum. Letgo uygulamasında güzel Cooler Master kasalar var. İkinci el alırım büyük ihtimalle. Teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı