Gigabyte A520M k anakart iyi mi?

soft brick olayı hala devam ediyor bende aorus b450 elit v2 var oradan biliyorum. Kullanacaksan CSM falan uğraşma kur win 10 devam et, onun dışında anakart anakarttır yani stok kurulumda hepsi işi görecektir fazlası lükstür birazda önermesemde OC işleridir .

soft brick olayı hala devam ediyor bende aorus b450 elit v2 var oradan biliyorum. Kullanacaksan CSM falan uğraşma kur win 10 devam et, onun dışında anakart anakarttır yani stok kurulumda hepsi işi görecektir fazlası lükstür birazda önermesemde OC işleridir .
Soft brick olayı nedir?
Ben bugüne kadar bundan en az 20-25 tane sistem topladım, kurulum yaptım vs. hiçbir sorun çıkmadı.

Hatta kardeşime de APU sistem yaptım onda da sorun yok, hala kullanıyor.

Merhaba GIGABYTE A520M K V2 5100MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI D-Sub mATX Anakart | ITOPYA linkini attığım anakart iyi midir? Gigabyte bana çok çektirmişti CSM ayarını açmıştım ve bilgisayarım kitlenmişti, sizce alınır mı?
En ucuz anakart. Üst düzey bir beklentin yoksa, anakart anakarttır bilgisayar çalışsın yeter diyorsan alabilirsin.

Soft brick olayı nedir?
Ben bugüne kadar bundan en az 20-25 tane sistem topladım, kurulum yaptım vs. hiçbir sorun çıkmadı.

Hatta kardeşime de APU sistem yaptım onda da sorun yok, hala kullanıyor.

En ucuz anakart. Üst düzey bir beklentin yoksa, anakart anakarttır bilgisayar çalışsın yeter diyorsan alabilirsin.

Gigabyte anakartların Secure Boot sorunu vardı. Ondan bahsediyor sanırım. Çoğunlukla çözüldü onlar.

Gigabyte anakartların Secure Boot sorunu vardı. Ondan bahsediyor sanırım. Çoğunlukla çözüldü onlar.
Windows 11 kurmadığımız için, Secure Boot ile işimiz yok. :)

BIOS sürümüyle çözülebiliyorsa eğer, en son sürüme günceller, günü gelince belki Windows 11 kurarız.

Soft brick olayı nedir?

şurayı okursanız demek istediğimi anlarsınız bu olay sadece şuan Gigabyte anakartlara özel bir durum .

Geri
Yukarı