Gigabyte A620M Gaming X nasıldır?

pathfinderTR

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yazın DDR5 Ryzen bir sistem toplamayı düşünüyorum. Bir tane sistem topladım ama çok pahalı oldu. Seçtiğim anakart pahalı olunca araştırdım ve Gigabyte marka anakart buldum. Bende 15 senelik bir PC var onun da anakartı Gigabyte, hiçbir sorun çıkmadı ve kaliteli bir marka ama ucuz olduğunu görünce bayağı şaşırdım.

Şu anda kullanan ya da önceden kullanıp memnun olan var mı nasıl performansı iyi mi kötü mü hakkında bilgi edinmek istedim.
Nasıldır acaba bilgi verirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yazın DDR5 Ryzen bir sistem toplamayı düşünüyorum. Bir tane sistem topladım ama çok pahalı oldu. Seçtiğim anakart pahalı olunca araştırdım ve Gigabyte marka anakart buldum. Bende 15 senelik bir PC var onun da anakartı Gigabyte, hiçbir sorun çıkmadı ve kaliteli bir marka ama ucuz olduğunu görünce bayağı şaşırdım.

Şu anda kullanan ya da önceden kullanıp memnun olan var mı nasıl performansı iyi mi kötü mü hakkında bilgi edinmek istedim.
Nasıldır acaba bilgi verirseniz sevinirim.
Bu fiyat neymiş böyle?

A serisinden olabildiğince uzak durun bence. Farklı şeylerden kısın ama anakarttan çok fazla kısmayın. Tecrübeye sabit.

Bu fiyat neymiş böyle?

A serisinden olabildiğince uzak durun bence. Farklı şeylerden kısın ama anakarttan çok fazla kısmayın. Tecrübeye sabit.
Şöyle bir şey var. İleride yükseltme yaparım diyorsanız idarelik olarak alınabilir belki.

A serisinden neden uzak durulması gerekiyor?
İnanılmaz kısıtlayıcı bir seri. Ayrıca giriş seviyesi denmez bile, garipliğin ötesi yani. Sadece zorunda olduğum için A320 almıştım ve hala kullanıyorum. Seriler arasındaki performans farkını test videolarında görebilirsiniz.

Buradaki ''belirli'' vurgusu çok önemli.

Geri
Yukarı