Gigabyte anakart için PSU önerisi

Bütçe
750tl

VodoTR

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
Gskill ram
İşlemci
Ryzen 3 4300 ge
Ben Gigabyte anakartlar için PSU aldım ama aldığımda ATX anakartlar için olduğunu öğrendim. Şimdi PSU almak istiyorum ama üzerinde Gigabyte ankartlar için uyumlu veya mikro ATX anakartlar için uyumlu değil mi diye yazmıyor. Lütfen bana mikro ATX anakartlar için PSU önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartınız nedir acaba? Sisteminizin kaç watt çekeceğini bilemeden bir öneride bulunmak doğru olmaz.

Ben Gigabyte anakartlar için PSU aldım ama aldığımda ATX anakartlar için olduğunu öğrendim. Şimdi PSU almak istiyorum ama üzerinde Gigabyte ankartlar için uyumlu veya mikro ATX anakartlar için uyumlu değil mi diye yazmıyor. Lütfen bana mikro ATX anakartlar için PSU önerir misiniz?

Aldığınız PSU'nun marka modelini verin bakalım.
PSU anakartın boyutuna göre değil donanımın çektiği güce göre belirlenir.
Yani her 20+4 pin PSU her standart anakarta uyar.

Ekran kartınız nedir acaba? Sisteminizin kaç watt çekeceğini bilemeden bir öneride bulunmak doğru olmaz.

APU sistem yani çok az güç tüketiyor
ATX anakartlarla uyumlu gibi bir PSU kriteri yok. CPU ve anakart güç pini olan her anakart uyumludur. Sistemini tam belirtir misin?

Ryzen 3 4300 ge
G.Skill RAM 8+8
Anakart Gigabyte B450M anakart
Aerocool Aero One Frost kasa
Aldığınız PSU'nun marka modelini verin bakalım.
PSU anakartın boyutuna göre değil donanımın çektiği güce göre belirlenir.
Yani her 20+4 pin PSU her standart anakarta uyar.
Teşekkür ederim

Son düzenleme:
APU sistem yani çok az güç tüketiyor.

Ryzen 3 4300 ge
G.Skill RAM 8+8
Anakart Gigabyte B450M anakart
Aerocool Aero One Frost kasa

Teşekkür ederim.
Güç kaynağın nedir peki? Standart bir sistemin var. Bu sisteme piyasadaki bütün güncel güç kaynakları uyumlu olacaktır ama yine de soralım.

Yeni konular

Geri
Yukarı