Gigabyte anakartlar kendini bozuyor

Hocam B450M S2H hakkında ufak bir şey anlatmak istiyorum.

RX 580 kullandığım için Secure Boot açamıyorum, bir kere açtım görüntü alamadım eski kartı taktım ve Secure Boot'u kapattım. Geçen format atayım dedim genelde BIOS'a girmem Windows'un kurtarma kısmından flashı seçer yaparım yine aynısını yaptım. Anakart kendi kendine Secure Boot açtı, aptal insan gördüm de aptal anakart ilk defa gördüm. Bu da ilk ve sondur daha Gigabyte'ın herhangi bir ürününü asla ama asla kullanmayacağım.
Kronik arızalı bir ürün kullandın diye dünya devi markayı hiçe saymak da komik. Ben buna sadece gülerim. 🤣

Yukarıda da GIGABYTE'ın B450'sinin sorunlu olduğunu söylemiştim zaten. Alırken araştırmadan almışsın demek ki. Bile isteye kronik sorunlu anakart almak GIGABYTE'ın değil, senin suçun.

Hocam sence takmıyor olabilir miyim? Tabii ki de takıyorum.
Klavyendeki NumLock, CapsLock,ScrollLock gibi tuşlar tepki veriyor mu peki görüntü alamadığında? Işıkları yanıp sönüyor mu?

Kronik arızalı bir ürün kullandın diye dünya devi markayı hiçe saymak da komik. Ben buna sadece gülerim. 🤣

Yukarıda da Gigabyte'ın B450'sinin sorunlu olduğunu söylemiştim zaten. Alırken araştırmadan almışsın demek ki. Bile isteye kronik sorunlu anakart almak Gigabyte'ın değil, senin suçun.

Klavyendeki NumLock, Caps Lock, scrolllock gibi tuşlar tepki veriyor mu peki görüntü alamadığında? Işıkları yanıp sönüyor mu?

Ne anlatıyorsun bro? Kiminle konuşuyorum Gigabyte yetkili servisiyle falan mı? 2 satır kod yazıp sorunu halledecekler onu bile yapamıyorlar umurumda değil 1 ürün 1 ürünüdür, ben almadım diye firma batmıyor saki ol xd.

Ne anlatıyorsun bro? Kiminle konuşuyorum Gigabyte yetkili servisiyle falan mı? 2 satır kod yazıp sorunu halledecekler onu bile yapamıyorlar umurumda değil 1 ürün 1 ürünüdür, ben almadım diye firma batmıyor saki ol xd.
E iyi bro ben de MSI kullanıyorum, ne sıvı soğutmasından, ne anakartından, ne ekran kartından, ne de monitöründen memnunum. Sorunumu da çözmüyorlar. Ben de MSI'a nefret kusayım, yerden yere vurayım.

iPhone 4 serisinin bataryası patlıyordu, 15 serisinde, kasa soyulması, renk değiştirmesi falan filan sorunları var. Hepimiz Apple'a küfredelim, yerden yere vuralım, hiçbir şekilde Apple kullanmayalım falan.

Örnekler çoğaltılabilir anlık olarak aklıma gelenler bunlar. Kronik arızalı ürün alma sen de. Alıyorsan da sonuçlarına katlan, şikayet etme. Bütün markayı kötülemen kadar komik bir şey yok.

Aklın başında olsa, böyle saçma bir yorum yapmazsın zaten. Fanboy değilim sadece söylediğin şey mantık dışı ve gülünç.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı