Gigabyte Aorus 15G alınır mı?

Bütçe
17000

nc.abidin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu cihaz şu an İtopya'da 19 binden 16'bine düşmüş durumda. Sizin görüşünüz nedir? Şu an direk sipariş verebilirim ama bir 20 gün beklesem piyasada düşme vs olur mu? Stoklar ay sonunda yenilenir mi? Stoklar yenilenince düşme olur mu? Düşme olursa ne kadar olur?

Kaçırma hemen al diyor musunuz?
Güncel.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bu cihaz şu an İtopya'da 19 binden 16'bine düşmüş durumda. Sizin görüşünüz nedir? Şu an direk sipariş verebilirim ama bir 20 gün beklesem piyasada düşme vs olur mu? Stoklar ay sonunda yenilenir mi? Stoklar yenilenince düşme olur mu? Düşme olursa ne kadar olur?

Kaçırma hemen al diyor musunuz?
Güncel.

Tulpar T7 v21.5 tercihimdir, g kasa Aorus için fazla geldi bana bu fiyat.

Tulpar T7 v21.5 tercihimdir, g kasa Aorus için fazla geldi bana bu fiyat.
Monsterın cihazların sorun çıkarma olasılığı fazla diyorlar. Bu riski almak ne kadar doğru bilmiyorum.

Ayrıca fiyat nasıl fazla geldi anlamıyorum. Laptop piyasasındaki fiyatlandırmaların farkında mısınız?

Çoğu marka daha kötü özellikler ile daha fazla fiyatlandırma yapabiliyor.

Monster'ın cihazların sorun çıkarma olasılığı fazla diyorlar. Bu riski almak ne kadar doğru bilmiyorum.

Ayrıca fiyat nasıl fazla geldi anlamıyorum. Laptop piyasasındaki fiyatlandırmaların farkında mısınız?

Çoğu marka daha kötü özellikler ile daha fazla fiyatlandırma yapabiliyor.

Dediğiniz risk modelden modele değişmekle beraber bu modelde diğer markalarla aynı seviyededir. Bir sorun olacağını sanmam olursada diğer markalardan daha kaliteli bir hizmet alırsınız.
Farkındayım, farkında olmasam öneri yapmam değil mi:) 80+15W karta 16 bin vermek istiyorsanız, buyurun çekinmeyin.
Fiyatını beğendiyseniz alın tabii, ben sadece aynı fiyata daha dolu bir model almanızı öneriyorum.

Geri
Yukarı