Gigabyte Aorus 15P KD sıcaklık değerleri normal mi?

Umarım bayrama kadar teslim ederler bilgisayalarımızı yoksa en az 1 ay geri alamayız gibime geliyor.

Pil konusunu FPS sabitleyerek çözdüm ama sürekli 60 FPS oynayacak değilim bence herkes de var ya da millet farkında değil belki de takmıyorlar siz gönderin tabii sonuçta okadar para vermişsiniz ölü piksel bir tane olsa bile değişim yapmaları lazım şahsen ben ölü piksel olsa ekrana dahi bakamam gözüm hep takılır foto mevcutsa atar mısın ölü piksele bakayım

Ölü piksellerim bunlar, o kadar kişiyiz burda pil olayı sadece bizdemi var?

Dosya Ekleri

• EA844337-8720-4173-A05D-57469C4BC3BB.jpeg
    312,2 KB · Görüntüleme: 43
  • 1B5B33A2-F798-416C-998D-42DC2214ED4F.jpeg
    175,1 KB · Görüntüleme: 42
  • 5435B38A-30E6-490A-9F7C-9C2D1D9BB170.jpeg
    241,5 KB · Görüntüleme: 40
Pikseller belirginmis değişim isteyin kesinlikle pil konusu millet farkında değildir

Ölü piksellerim bunlar, o kadar kişiyiz burda pil olayı sadece bizdemi var?
Pil olayı önceki nesil Aorus modellerinde de var. 15G KC kullanıyorum.
Hatta pil yüzdesi her bir yüzde azaldığında sistem işlemci gücünü kısmaya başlıyor. Dolayısıyla anlık olarak (bazen 2-3 bazen 30 saniye ) performans düşüyor sonra normale dönüyor. Bu işlemci olayı ise sadece 15G modellerinde var sanırım.

Aslında Aorus laptop kullanıcıları olarak bir Discord kanalımız olsa güzel olur ama buraya Discord adı yazdığımız gibi siliniyor yorum.

Aslında Aorus laptop kullanıcıları olarak bir Discord kanalımız olsa güzel olur ama buraya Discord adı yazdığımız gibi siliniyor yorum.

Uğraşacak biri forumda konuda açabilir. DC ile uğraşacak olan varsa açıp özelden dağıtabiliriz.

Uğraşacak biri forumda konuda açabilir. DC ile uğraşacak olan varsa açıp özelden dağıtabiliriz.

Olabilir hocam. Özelden dağıtma kısmını anlamadım, sosyalde özelden yazma var mı?

Bugün görüştüm yüksek ihtimalle bayram öncesi işlemleri biter dediler hocam.

Hocam kullandığınız soğutucuyu söyler misiniz ben de aynı modele sahibim ve soğutucu bulamıyorum maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…