Çözüldü Gigabyte Aorus CV27F FreeSync 2 için değer mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AngryHands

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. FreeSync 2 HDR destekli ekran kartım var. Bu monitörü, Aorus CV27F, almayı düşünüyorum sizce FreeSync 2 teknolojisi için bu kadar para vermeye değer mi? Piyasada birçok 165Hz monitör var fazla mı pahalı? Görüşlerinizi bekliyorum.

Gigabyte Aorus CV27F modelini almayı düşünmüyorum. HDR ile FreeSync 2'nin AMD'nin anlattığı gibi çok güzel olmadığını bazı yabancı sitelerde okudum. Bu monitör yerine indirime girerse ASUS 165Hz bir monitör almayı düşünüyorum.

Ne tür oyunlar oynuyorsun? Online ise input lag ve GTG değerlerinin önemi artar. Ama hikayeli tarzda oyun oynuyorsun o zaman görüntü tepkime sürelerinden daha öne çıkar. C27JG54'e ben de bakmıştım. Fakat ben CS:GO gibi Oyunlar'ı da fazlaca oynadığım için ve CJG54'ün tepkime sürelerinin çok iyi olmadığını okuduğum için onu seçmemiştim.

Rainbow Six oynuyorum genelde. Kısacası FPS oyunlarını daha çok oynuyorum.

Tepki Süresi
4 (GTG) ms

Dediğiniz gibi input lag değerleri oldukça yüksekmiş.

@AngryHands kardeşim benim sana söyleyebileceğim şey şu kendin için en uygun özellikleri bulup o özellikleri içeren monitörü sabah akşam araman lazım. Ben bu şekilde bana en uygun monitörü bulup aldım. Ben burada sana sadece yardım edebilirim, araştırma konusu sende. Bulduğun monitörleri bu konuya veya başka bir konuya beni etiketleyip atarsan sana yardımcı olabilirim.

Teşekkür ederim. Şu anda araştırıyorum monitörleri. Uygun bir monitör bulur isem size özelliklerini teyit ettiririm. İyi günler.
@Karakaçan11 Samsung Qled monitöre karar kıldım stoklara gelmesini bekliyorum acelem yok. Sizin monitörün küçüğü galiba 😊. OLED monitörlerin yakın zamana çıkacağı yok bu yüzden OLED'e en yakın olan paneli tercih ettim. TN panelli monitörleri direk eliyorum yıl olmuş 2020. Alternatif olarak Viewsonic'in 24 inç 144Hz IPS ekranlı monitörünü belirledim linkini veremiyorum hata veriyor. Ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı