Gigabyte Aorus Elite alınır mı?

Başta APU olarak toplayacağım sistemi ileride yükselterek kullanacağım için iyi bir anakart almak istiyorum ama Amazon'daki bazı yorumlar rahatsız edecek derecede olumsuz sizce bu anakartı alınır mı?

Görünüş olarak çok güzel bir anakart, ancak VRM'leri ile ilgili arkadaşların dediği gibi bir durum var. Ama yine de iyidir. İtopya'da 812 TL gibi bir fiyatı var en uygun orada sanırım. APU işlemciyle kullanacaksanız bu anakartın DisplayPort çıkışı yok. HDMI ve DVI-D var. Kabloyla alakalı bir durum gerçi. En kötü HDMI veya DVI takılır.

Şu anda HDMI kullanıyorum o yüzden sorun yok İtopya üzerinden aldım birkaç saat önce.
Son olarak konu ile alakasız ama benim de fan ile ilgili sormak istediğim bir sorum var, güç kaynağımın fanı ölünce yerine Corsair AF120 taktım tabii güç kaynağımındaki fan girişi 2 pinliydi, bu yüzden anakart üzerindeki 3 pinli girişe taktım, ben de şu an sorun yok aşırı ısınma stabil çalışmama gibi ama fanı doğru takıp takmadığıma emin değilim. Corsair yazan tarafı dışarıya bakıyor bu şekilde olması doğru mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam benim güç kaynağındaki fan havayı PSU'ya çekiyor ve bu havayı yine PSU'nun açık bal peteği kısmından atıyor. Genel işleyiş bu yönde sanırım güç kaynaklarında. Fan PSU'nun alt kısmındaysa tabi. Sizinki de böyledir büyük ihtimal. Corsair yazan yer dediğiniz aşağıdaki yüz ise doğru. Bu yüz dışarı bakmalı yani gördüğünüz yüz.

images (1).jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı