Gigabyte Aorus laptopta hangi testler yapılabilir?

OnurKrkc

Hectopat
Merhaba. Ben İtopya'dan Gigabyte Aorus 15P KC aldım. Ben almadan önce stok yoktu. Sonra 1 adet stok geldi. Bu gelen iade laptop olabilir mi diye düşünüyorum. Eğer açılıp iade edildiyse nasıl anlayabilirim? İade laptopsa ne yapmalıyım? Geldiğinde neleri kontrol etmeliyim? Ne gibi testler yapmalıyım? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Muhtemelen siz satın aldığınız için stok temin ettiler. Kutusundan, koruma bandından, laptopun üzerindeki tozdan anlaşılır daha önce açılıp açılmadığı.

Muhtemelen siz satın aldığınız için stok temin ettiler. Kutusundan, koruma bandından, laptopun üzerindeki tozdan anlaşılır daha önce açılıp açılmadığı.

Yok ben satın almadan önce 1 adet geldi. Ben o geleni aldım. Sanırım bir program vardı. Laptopun daha önce kaç saat çalıştığını gösteriyordu. Onun adını bulamadım. Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Disk Info indirip, diskin daha önce kaç saat çalıştığını görebilirsiniz. Birkaç saat sorun değil çünkü fabrikada test edilmiş olabilir. Ancak birkaç günlük çalışma süresi varsa sorun teşkil eder.

Hocam bende 2 gün önce aldım aynı laptoptan.
BIOS sürümü FB07 olarak geldi yani son sürüm sizde de böyle mi extradan BIOS güncellemesi yaptınız mı?

Geri
Yukarı