Gigabyte Aorus M.2'nin fiyatı düşer mi?

Bütçe
500

MuradEfe

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600, PNY RTX 3060Ti, 16GB 3600MHz RAM, 1TB M.2 SSD, A520M K V2, 650W PSU
Meslek
Öğrenci(Bilişim)
Gigabyte Aorus M.2 almayı düşünüyorum. Şu an 500TL kasım ayını indirimlerini beklemeli miyim? Sizce artar mı fiyat düşer mi? Normalde Rampage SMX R21 düşünüyordum ama araştırma yapınca kötü olduğunu öğrendim. Sizce beklemeli miyim yoksa fırsat bulunca alınır mı?

İtopya'da 300 TL zaten, fakat web stoku yok. Gelmesi beklenebilir.

AA ben araştırdım ama en az 500TL'ye buldum teşekkürler. Sen olmasan 200TL zarar edebilirdim. :D

İtopya'da 300 TL zaten, fakat web stoku yok. Gelmesi beklenebilir.

Hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama 500TL bandında alabileceğim daha iyi bir fare varsa söyler misiniz? FPS oyunları oynuyorum.

Son düzenleme:
Hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama 500TL bandında alabileceğim daha iyi bir fare varsa söyler misiniz? FPS oyunları oynuyorum.
Legion M300s var, Palm şeklinde tutuluyorsa Aorus M2 yerine tercih edilebilir.

700 bandına çıkabilirseniz ROG Keris ve SS Prime.

Legion M300s var, palm şeklinde tutuluyorsa Aorus M.2 yerine tercih edilebilir.

700 bandına çıkabilirseniz ROG Keris ve SS Prime.

700 biraz zorlar ama ne kadar fark olur? 500TL bandında Legion M300s mi daha iyi yoksa Aorus M.2 mi? Ani refleksler için falan iyi olan bir şey lazım çok fazla kaymayacak falan şu anki faremin sensörü kötü olduğu için ani refleksler yapamıyorum.

500TL bandında Legion M300s mi daha iyi yoksa Aorus M.2 mi?
Tutuş şeklinize bağlı, Palm için M300s, Claw/Fingertrip için Aorus öneririm. Ayrıca M300s biraz daha hassas.
1616071401907.png

Tutuş şeklinize bağlı, palm için M300s, Claw/Fingertrip için Aorus öneririm. Ayrıca M300s biraz daha hassas.
Eki Görüntüle 1978674

Hocam palm ile claw kullanıyorum normal olarak palmda riskli anlarca claw oluyor sanırım.

Tutuş şeklinize bağlı, palm için M300s, Claw/Fingertrip için Aorus öneririm. Ayrıca M300s biraz daha hassas.
Eki Görüntüle 1978674

Gigabyte Aorus M.2'nin sağ soldaki tuşlar tutuşumu rahatsız eder mi sizce?

Son düzenleme:
M300s alın o halde, Claw'a da yatkın en azından.

Kullanıyorum, yanlışlıkla tıklama durumları oluyor bazen. Edebilir.

Tamamdır hocam teşekkürler sanırım M300s alacağım. Yardımlarınız için teşekkür ederim hayırlı akşamlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı