Gigabyte Aorus M2 fare masaüstünde takılmamasına rağmen oyunlarda takılıyor

GudukKupsi

Decapat
Daha fazla  
Zamanında Çin malı fareleri almak yerine bunu almıştım sırf takılma sorunu olmasın diye o zaman az bir şey araştırmıştım sensörleri falan hatırladığım kadarıyla fena olmayan bir sensör kullanıyordu ama bende de son zamanlarda takılma başladı. İşin komik tarafı sadece oyunda oluyor normal masaüstünde herhangi bir problem yok. Kısa ani çevirmelerde problem yok ama uzun mesafeyi aniden çevirirsem donup kalıyor bir süre de gelmiyor 1 saniye falan sonra geliyor belki çözümü vardır diye buraya sorayım dedim yoksa değiştirmeyi düşünüyorum. Öneriniz falan varsa yazarsanız sevinirim.

Isin ilginc yani sirf takilma olmasin diye aliyorsun ve basina geliyor. Bu sorunu en son 2011 yilinda everestin 5 liralik faresiyle yasamistim. :) Bir seyden ne kadar korkarsak o basimiza geliyor. Logitech fareleri oneririm dunyanin en iyi markasi bana gore. Veya a4tech.

Isin ilginc yani sirf takilma olmasin diye aliyorsun ve basina geliyor. Bu sorunu en son 2011 yilinda Everest'in 5 liralik faresiyle yasamistim. :) bir seyden ne kadar korkarsak o basimiza geliyor. Logitech fareleri oneririm dunyanin en iyi markasi bana gore. Veya A4Tech.

Öneriler için sağ ol biraz daha bununla idare edip Logitech geçmeyi planlıyorum.

Bu arada cok uzun zaman once gigibyte farelerini ulkemizde satmalari icin mesaj atmistim. Cok begenmistim bir modeli ve yoktu ülkemizde.

Açıkçası M2 modeli için konuşursam plastik kalitesi tuşlar falan rezalet tık sorunu falan yok ama mesela scrool tuşu bazen çevirince algılamıyor tuşlar, mouse kasası falan zaten en baştan beri gıcır gıcır bayağı dandik hissettiriyor her an elinde kalacakmış gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı