Gigabyte Aorus M3 alınır mı?

• Konuyu başlatan deL3
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 3B
Tecrübelerim doğrultusunda FPS oyunları için kaliteli bir mouse veya klavye hayati önem taşımıyor. Apex Legends'ta diamond'a Valorant'ta plat 1'e microsoft mouse ve hp ofis klavyesi ile çıktım.

Aksesuarda kaliteli kulaklık önemli, fps oyunlarının yegane ihtiyacı ses kasmak. Kulaklığınız ortalama ise mouse'a vereceğiniz bütçeyi kulaklığa ayırın derim. Elinize uyan ve size zorluk çıkarmayan bir mouse yeter de artar bile.
Sakın böyle bir yanılgıya düşme. Bak bakalım lazer fareyi hızlıca çevirince noluyor. Bal gibi etkiliyor mouse. Bütçe buldukça güncelleme sırası fare=kulaklık>klavye şeklinde olmalı klavyenin pek bir artısı yok gerçekten.

Sakın böyle bir yanılgıya düşme. Bak bakalım lazer fareyi hızlıca çevirince ne oluyor. Bal gibi etkiliyor mouse. Bütçe buldukça güncelleme sırası fare = kulaklık>klavye şeklinde olmalı klavyenin pek bir artısı yok gerçekten.

Peki teşekkürler belirttiğim mouse(Aorus m3) bu gereksinimleri karşılar mı genellikle CS:GO için.

Peki teşekkürler belirttiğim mouse(Aorus m3) bu gereksinimleri karşılar mı genellikle CS:GO için.
Razer Viper Mini veya Steelseries Rival 3 bakabilirsiniz. Rival 3 kullanıyorum ve gayet memnunum. Şuan İtopya'da indirimde sanırım. Alabilirsiniz bence. Gigabyte'tan daha kaliteli önerdiğim 2 model de.

Razer Viper Mini veya SteelSeries Rival 3 bakabilirsiniz. Rival 3 kullanıyorum ve gayet memnunum. Şu an İtopya'da indirimde sanırım. Alabilirsiniz bence. Gigabyte'tan daha kaliteli önerdiğim 2 model de.

Tamamdır o halde Rival 3 bütçemi aşıyor Viper Mini bakacağım teşekkürler.

Çok yanlış düşünce FPS Oyunları için mouse çok önemlidir. Sensörü, şekli, ağırlığı, skatezleri büyük önem taşıyor. Klavyede önemlidir mouse kadar olmasa da önemlidir.
Tamam kankam sen gaming mouselara 300 lira verip de anca öyle oynayabiliyorsan senin sorunun. Bir de mesaja haha atmış :D

Tamam kankam sen gaming mouselara 300 lira verip de anca öyle oynayabiliyorsan senin sorunun. Bir de mesaja haha atmış :D

Düşüncene gülünmeyecek gibi değil çünkü. Haklısın s1mple, tenZ falan niye Superlight ile oynuyorlar ki Microsoft mouse dururken. Mantıklı. Bravo hocam microsoft mouse çok iyi seçenek gibi duruyor. Dünyanın en iyisi diye duydum doğru mudur?

Ek olarak benim nasıl oynadığımı bilmeden yorum yapma bence plat elo seviyesindesin sen o yüzden pek kasmamak lazım.

Sen galiba 4000 dpi 5 sens ile oynadığın için farkında değilsin. Lazer mouse'ların algılayabildiği belirli bir hız var. Bu hızı aşarsan ve mouse'yi çok hızlı döndürürsen fare donar,olduğu yerde kalır. Fps oyunlarının da çoğu düşük sens ile oynandığı için yüksek hareketlilik gerekir. Bu nedenle lazer mouse uygun değildir. Bilmiş bilmiş konuşuyor ya bir de. Valorant'ta plat olmayı başarı sayıyor arkadaş.

Sen galiba 4000 dpi 5 sens ile oynadığın için farkında değilsin. Lazer mouse'ların algılayabildiği belirli bir hız var. Bu hızı aşarsan ve mouse'yi çok hızlı döndürürsen fare donar,olduğu yerde kalır. Fps oyunlarının da çoğu düşük sens ile oynandığı için yüksek hareketlilik gerekir. Bu nedenle lazer mouse uygun değildir. Bilmiş bilmiş konuşuyor ya bir de. Valorant'ta plat olmayı başarı sayıyor arkadaş.

Dünyanın en iyisi.
142-1426969_windows-mouse-oldschool-microsoft-transparent-windows-microsoft-mouse.png

Yeni konular

Geri
Yukarı