Gigabyte Aorus RTX 3060 Ti kaç TL olur?

@EnsarT57 sendede bu karttan varmış memnun musun ve özel GIF'ini de koyabiliyormuşsun yani internetten indirdiğim bir GIF'i koyabilir miyim?

Bir de LCD panel yanlış ısı gösteriyor diye konu açmışsın onu çözebildin mi cevaplarsan sevinirim.
@CQBRAREİS
Sendede bu karttan varmış memnun musun ve özel GIF'ini de koyabiliyormuşsun yani internetten indirdiğim bir GIF'i koyabilir miyim?

Bir de LCD panel yanlış ısı gösteriyor diye konu açmışsın onu çözebildin mi cevaplarsan sevinirim.

Hocam yeni gördüm. Ekran kartından çok memnunum sıcaklık değerleri falan muhteşem, RGB Fusion 2.0 üzerinden istediğiniz her şeyi koyabiliyorsunuz lakin GIF'i yüklemek ortalama 2-3 dakika sürüyor estetik olarak mükemmel bir kart çift taraflı şerit RGB var panelin kalitesi gayet güzel. Yanlış ölçme gibi bir durum hiç olmadı bazen hiç ölçmüyordu yeni gelen RGB Fusion 2.0 güncellemesiyle çözüldü o sorunda.
Üstüne bir de 4 senelik garantisi var onu söylemeyi unuttum güzel bir kart stoklar düzelince almanızı öneririm. Ben 08.12.2020 tarihinde İtopya üzerinden 6400 lira gibi bir fiyata almıştım.

Dosya Ekleri

• 20210304_141435.jpg
    20210304_141435.jpg
    179 KB · Görüntüleme: 26
  • 20210304_235846.jpg
    20210304_235846.jpg
    100,6 KB · Görüntüleme: 24
  • 20210304_141438.jpg
    20210304_141438.jpg
    243,2 KB · Görüntüleme: 29
Hocam yeni gördüm. Ekran kartından çok memnunum sıcaklık değerleri falan muhteşem, RGB Fusion 2.0 üzerinden istediğiniz her şeyi koyabiliyorsunuz lakin GIF'i yüklemek ortalama 2-3 dakika sürüyor estetik olarak mükemmel bir kart çift taraflı şerit RGB var panelin kalitesi gayet güzel. Yanlış ölçme gibi bir durum hiç olmadı bazen hiç ölçmüyordu yeni gelen RGB Fusion 2.0 güncellemesiyle çözüldü o sorunda.
Üstüne bir de 4 senelik garantisi var onu söylemeyi unuttum güzel bir kart stoklar düzelince almanızı öneririm. Ben 08.12.2020 tarihinde İtopya üzerinden 6400 lira gibi bir fiyata almıştım.
Ateş ediyor kartın tasarımı gerçekten , fotoğraflar için sağol stokları dört gözle bekliyorum bende . Kartı alınca RGB Fusion 2.0 indirebilirim ama herhangi bir sorun çıkarsa diye dc adresinizi verirmisiniz ? Bu kartı kullanan çok az kişi gördüm bende . Birde son olarak gif yüklerken 2 3dakika bekliyormuşuz onu beklerim yüklemenmesi için sıkıntı değil ama google da istediğim bir gifi koyabiliyorum yani demi ? Sizide yordum kusura bakmayın.

Ateş ediyor kartın tasarımı gerçekten, fotoğraflar için sağ ol stokları dört gözle bekliyorum bendekran kartı alınca RGB Fusion 2.0 indirebilirim ama herhangi bir sorun çıkarsa diye DC adresinizi verir misiniz? Bu kartı kullanan çok az kişi gördüm bende. Bir de son olarak GIF yüklerken 2 3dakika bekliyormuşuz onu beklerim yüklemenmesi için sıkıntı değil ama Google da istediğim bir GIF'i koyabiliyorum yani değil mi? Sizide yordum kusura bakmayın.

Estağfurullah hocam ne yorulması. İstediğiniz GIF'i koyabiliyorsunuz. Discord hesabım Ensar#2649 bir sorunuz olursa çekinmeden yazabilirsiniz hocam.

Geri
Yukarı