Gigabyte Aorus RTX 3060 Ti kaç TL olur?

O zaman orta-üst civarı modeller 4500TL civarı olur. O kadar ucuz olacağını sanmıyorum. Ya ben fazla karamsarım ya da siz fazla iyimsersiniz.
400 Dolar bu kart Allah rızası için, stoklar varken 550 Dolar 2070S 5500TL idi. Hadi bunlar Custom diyelim 450 Dolar olsun 100 Dolar nereye gidiyor? Hadi 480 olsun yine o fark nereye gidiyor? Siz pahalıya alışmışsınız sadece.

Söylediğinin altını doldurursan ben de öğrenmiş olurum, marka bağımlılığı ciddiye alacağım bir şey değil.
Gaming X'in çöp PCB'si:
1614924934625.png

Aorus'un bulamadım şu an, ancak hem iç yapı hem soğutma olarak çok daha üstün bir model.

Bunu testlerle görmemiz gerekiyor, testlerde Aorus gerçekten daha iyiyse ben de Aorus alırım bundan sonra.
Apex ve Cyberpunk dışında 60 dereceyi geçmemiş, 1440P Ultra için gayet iyi fan ayarı belirsiz tabi maalesef.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da Gaming X TRIO, muhtemelen uzay montaj fan ayarı ortalama %40.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İç bileşen olarak Aorus'a ait görsel bulamadım ancak daha kaliteli olduğunu biliyorum, bu sene hiçbir Gaming X TRIO kartı alınmaz.
Bunu testlerle görmemiz gerekiyor, testlerde Aorus gerçekten daha iyiyse ben de Aorus alırım bundan sonra.
Ha Aorus kasada Gaming X uzay montaj büyük ihtimal bu arada. 5 derece oradan yaz. 🤣

5.5k-6k arası bulunur diye tahmin ediyorum. Dolar düştü ama fiyatlara pek etki etmediğini düşünüyorum.

Apex ve Cyberpunk dışında 60 dereceyi geçmemiş, 1440p Ultra için gayet iyi fan ayarı belirsiz tabii maalesef.

Bu da Gaming X Trio, muhtemelen uzay montaj fan ayarı ortalama %40.

İç bileşen olarak Aorus'a ait görsel bulamadım ancak daha kaliteli olduğunu biliyorum, bu sene hiçbir Gaming X Trio kartı alınmaz.

Ha Aorus kasada Gaming X uzay montaj büyük ihtimal bu arada. 5 derece oradan yaz. 🤣

Daha net bir test gerekiyor, ihtimallere dayanıp o iyi bu iyi diye kesin konuşmak pek mantıklı değil. Aorus daha iyi ise herkes Aorus alsın bu seride, Gaming X Trio daha iyiyse onu alsınlar. Ama gerçek testlere bakmak gerekir.

Daha net bir test gerekiyor, ihtimallere dayanıp o iyi bu iyi diye kesin konuşmak pek mantıklı değil. Aorus daha iyi ise herkes Aorus alsın bu seride, Gaming X Trio daha iyiyse onu alsınlar. Ama gerçek testlere bakmak gerekir.
Hocam zaten şu bile yetiyor, bakın bu Gaming OC PRO modeli yani Aorus'tan daha alt.
1614928141374.png

Bunun PCB'si bile daha iyi, Aorus'un PCB'si bundan da iyi eh soğutması da öyle.
Cevap net Aorus.

Gaming X TRIO'da 450A VRM var ya? Beğenmediğin Palit Gamerock modelinde bile 600A var ve PCB daha iyi, bu sene cidden olmamış zaten o yüzden Suprim çıkardılar.

@EnsarT57 Sendede bu karttan varmış memnun musun ve özel gif inide koyabiliyormuşsun yani internetten indirdiğim bi gifi koyabilirmiyim ?

Birde lcd panel yanlış ısı gösteriyor diye konu açmışsın onu çözebildin mi cevaplarsan sevinirim
@CQBRAREİS
Sendede bu karttan varmış memnun musun ve özel gif inide koyabiliyormuşsun yani internetten indirdiğim bi gifi koyabilirmiyim ?

Birde lcd panel yanlış ısı gösteriyor diye konu açmışsın onu çözebildin mi cevaplarsan sevinirim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı