Gigabyte Aorus RX 580 Güç Kaynağı Önerisi

YiğitAli

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, bu ay yeni bir sistem topladım. Ekran kartım son gelen parçaydı. Elimde Corsair vs 450 model güç kaynağı bulunmakta. Ekran kartını taktıktan sonra BIOS ekranın da görüntü bozulmaları ve takılmalar meydana geliyor. Kartı ilk taktığımda karttan 1 saniyelik bir fan sesi gelip görüntü bozulmuştu. Güncellemeden sonra düzeldi fakat BIOS hala aynı durumda. Güç kaynağının yetmediğini düşünüyorum ve yeni 600W güç kaynağı almak istiyorum. Almak istediğim iki model bunlar. Önerilerinizi bekliyorum.

https://www.vatanbilgisayar.com/xigmatek-x-calibre-serisi-600w-80plus-guc-kaynagi.html

Sistem şu şekilde;
B350 PC Mate - Anakart
Ryzen 5 1600
Gigabyte Aorus RX 580
Corsair 8 GB RAM
A400 240 GB SSD
350 GB HDD

Son düzenleyen: Moderatör:
Bozulma şu şekildeyse sorun PSU değil :)

Dosya Ekleri

• F92A032A-F78A-41B8-BD35-3E405DB35AD9.jpeg
    F92A032A-F78A-41B8-BD35-3E405DB35AD9.jpeg
    907 KB · Görüntüleme: 52
Bozulma şu şekildeyse sorun PSU değil :)

Siz bu sorunu çözdünüz mü? Ben ekran kartını taktım psu değiştim. Sorun hala aynı. PSU zaten değişmem gerekti diğer parçalar için. Ekran kartı oyunlarda falan gayet güzel çalışıyor şu anda bir tek bios ile ilgili bu sorunu yaşıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı