Gigabyte Aorus RX 6900 XT waterforce nasıldır?

Anladım teşekkürler. Peki üstüne ekleyip bunu almak mantıklı mıdır sizce?

TUF gönlümüzün fedaisi, ama Aorus hem daha ucuz hem daha iyi bari aynı fiyat olsaydı.

Anladım teşekkürler. Peki üstüne ekleyip bunu almak mantıklı mıdır sizce?

Hocam almayın bence 6900 XT ile 6950 XT arasında fark yok denecek kadar az.

TUF olan 6950 XT hocam, aralarında FPS farkı var. Biraz daha ekleyip almaya değer gibi duruyor.

Evet fark etmemişim. Aslında perk farkları yok hocam 6950 XT 6900'ün OC'li hali. FPS farkına değer mi bilemem ama arkadaş kendi OC yapıp 6950 XT yapabilir. Ben Aorus'a hayran olduğum için pek vazgeçemiyorum.

@Amenotejikara bütçe sıkıntım yok zenginim derseniz Aorus alın bence hocam :D.

Değer diyorsanız 6950 xt düşünüyorum. Yoksa 18.000 tllik xfx merc 6900 xt alacağım 6000 tl civarı fark var neredeyse.
Ama bunun soğutması vs. Falan çok daha iyi;

Evet fark etmemişim. Aslında perk farkları yok hocam 6950 XT 6900'ün OC'li hali. FPS farkına değer mi bilemem ama arkadaş kendi OC yapıp 6950 XT yapabilir. Ben Aorus'a hayran olduğum için pek vazgeçemiyorum.

Evet hocam bende çok seviyorum Aorus markasını.

Bütçe sıkıntınız yoksa bence de mükemmel olur.

Teşekkürler yardımlarınız için yani performans farkı olmaz diyorsanız şuna gidiyim diyorum uygunsa

Ayrıca 3080 ti da vardı aklımda ama sanırım bu kart 3080 ti'dan daha iyiymiş bildiğime göre. Bu seferde 3080 ti mı 6900 xt mi sorusuna döndü 😁
Bu arada işlemci i7-12700k

Teşekkürler yardımlarınız için yani performans farkı olmaz diyorsanız şuna gidiyim diyorum uygunsa

Ayrıca 3080 ti da vardı aklımda ama sanırım bu kart 3080 ti'dan daha iyiymiş bildiğime göre. Bu seferde 3080 ti mı 6900 xt mi sorusuna döndü 😁
Hocam onun yerine bunu alabilirsiniz soğutması vs. daha iyi;

Geri
Yukarı