Gigabyte App Center hatası

ferhatty

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
App Center'ı kurduktan sonra açmaya çalıştığımda "This driver can't release to failure" hatası veriyor. Bu durumda benim ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen Linus da bununla dalga geçmişti galiba :) Windows sürümünüz nedir? Yazılımın güncellenmesi gerekiyor olabilir.

Windows 10 Pro yüklü şu an tüm updateler yüklü durumda.

Not: App Center'i yüklememin sebebi stock fan'ın hızını ayarlamaya çalışmamdan geliyor. Eğer başka şekilde de bu yapılabiliyorsa o yolu da deneyebilirim.

Not 2: Adsız açılınca gelen ekran bu başka bir arayüze erişim yok

İşlemcim G3258
Anakartım H81 ds2
@Recep Baltaş cevap bekliyorum. 😄

Son düzenleme:
Bende de aynı sorun vardı. Önce BİOS u güncelledim lakin BİOS u güncellemek için önce chipseti güncellemek gerekiyormuş. Bu yüzden önce chipseti güncelleyip sonra BİOS u güncelledim. Resimde gösterilen yerden APP CENTER i ve yardımcı uygulamaları indirirseniz sorun olmaz diye düşünüyorum. Ben kendi sorunumu bu şekilde çözdüm inşallah sizde de işe yarar.(BİOS güncellemeyi Recep Baltaş'ın
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videosundan öğrendim. Sağolsun :) )

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    134,4 KB · Görüntüleme: 360
  • 2.jpg
    2.jpg
    104,7 KB · Görüntüleme: 352
  • 3.jpg
    3.jpg
    125,2 KB · Görüntüleme: 367
  • 4.jpg
    4.jpg
    104,7 KB · Görüntüleme: 358
  • 5.jpg
    5.jpg
    114,7 KB · Görüntüleme: 344
  • 6.jpg
    6.jpg
    102,2 KB · Görüntüleme: 352
  • 7.jpg
    7.jpg
    114,4 KB · Görüntüleme: 352
Son düzenleme:
Fan hızını bios menüsünden smart fan 5 var ise ayarlayabilirsin ben öyle yapıyorum yazılımı çok berbat.
Smart Fan 5 bence güzel değil. Oradan ne ayarı yapabiliyoruz?
Windows 10 Pro yüklü şu an tüm updateler yüklü durumda.

Not: App Center'i yüklememin sebebi stock fan'ın hızını ayarlamaya çalışmamdan geliyor. Eğer başka şekilde de bu yapılabiliyorsa o yolu da deneyebilirim.

Not 2: Adsız açılınca gelen ekran bu başka bir arayüze erişim yok

İşlemcim G3258
Anakartım H81 ds2
@Recep Baltaş cevap bekliyorum. 😄
Diğerlerini kendiniz yükleyeceksiniz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı