Gigabyte B450 Gaming X vs MSI B450 Tomahawk Max

addins

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Ryzen 5 3600 ve GTX 1660 Super ile bir sistem toplamaktayım. Anakart seçimi konusunda 2 model arasında kaldım. Aşırı hız aşırtma yapmayı düşünmüyorum fakat ufak ufak yapabilirim de. Sizce hangi anakartı tercih etmeliyim? Aradaki yaklaşık 200 TL'lik farka değer mi ne dersiniz?

Yani çok içime sinmiyor 200 lira fazladan vermek kararsız kaldım. O 200 lirayla başka bir parçayı yükseltebilirim diye düşünüyorum. B450 Gaming X hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yani çok içime sinmiyor 200 lira fazladan vermek kararsız kaldım. O 200 lirayla başka bir parçayı yükseltebilirim diye düşünüyorum. B450 Gaming X hakkında ne düşünüyorsunuz?
O da cok iyi bir anakart.
Isinizi görecektir.
O 200 Tl dediginiz gibi daha dogru yerlere harcanabilir.
Zaten o yüzden en basta bütceniz var ise dedim.

Gaming X ve Tomahawk Max'in aynı klasman kartlar olmadığını biliyorum sadece aradaki 200 liraya değer mi benim kullanacağım alanlarda ona emin olamadım o yüzden yardım istedim. Gaming X işimi görecekse 200 TL fazla vermeye gerek olmadığını düşünüyorum.

B450 AORUS Pro'nun VRM sıcaklığı konusunda başarısız olduğunu okudum birkaç yerde. O yüzden düşünmedim ama önerirsiniz o da aklımda. Görsel olarak çok hoşuma giden bir kart zaten kendisi. Onun hakkında yorumunuzu merak ediyorum.

Gaming X ve Tomahawk Max'in aynı klasman kartlar olmadığını biliyorum sadece aradaki 200 liraya değer mi benim kullanacağım alanlarda ona emin olamadım o yüzden yardım istedim. Gaming X işimi görecekse 200 TL fazla vermeye gerek olmadığını düşünüyorum.

B450 AORUS Pro'nun VRM sıcaklığı konusunda başarısız olduğunu okudum birkaç yerde. O yüzden düşünmedim ama önerirsiniz o da aklımda. Görsel olarak çok hoşuma giden bir kart zaten kendisi. Onun hakkında yorumunuzu merak ediyorum.
Hocam anladigim kadari ile cok üst seviye bir sistem almayacaksiniz.
Öyleyse o kadar iyi bir karti almaniza da gerek yok..
B450 gaming X de Cok iyi bir karttir.
Ona bakilirsa X570 te Tomahawk tan iyi :D

Geri
Yukarı