Gigabyte B450 S2H güncel BIOS'u nereden bulabilirim?

Osman Türk

Centipat
Elimde PC yok, şu an geliyor parçalar, toplayacağım. Anakart Gigabyte B450M S2H ama sorun şu; ilk geldiğinde her şeyi kasaya yerleştirdim ve açtım diyelim. BIOS güncellemesi için bir USB olması mı lazım? Bu güncel BIOS'u bulacağım site nerededir? Link atarsanız sevinirim. BIOS'tan sonra Windows kurmak içinde ne yapmam lazım, linklerle yardım olur musunuz? Son olarak direkt kasayı toplar toplamaz BIOS ayarı yapmadan Windows kursam ne olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gigabyte bios güncelleme yazarsan technopatın videosunu görebilirsin, detaylı şekilde anlatılmış. B450m s2h driver yaz kendi sitesinden bulabilirsin.
Windows içinde aynı şekilde videosu vardır.

Topladığınız sistem nedir? BIOS güncellemesi için USB gereklidir. Aynı şekilde işletim sistemi kurmak için de.

Güncel BIOS anakart üreticilerin resmi sitesinde olur. Windows 10 64 Bit sistem için: B450M S2H (rev. 1.0) | Motherboard - GIGABYTE Global

Windows 10 kurulum: Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum - Technopat Sosyal

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Screenshot_20191112_195412.jpg

Kuracak olacağım sistem bu teşekkürler bu arada.
Gigabyte bios güncelleme yazarsan technopatın videosunu görebilirsin, detaylı şekilde anlatılmış. B450m s2h driver yaz kendi sitesinden bulabilirsin.
Gigabyte B450M S2H için technopata bulamadım hep msı veya Asus için videoları var

R5 1600 ile B450 kullanmak için BIOS güncellemesi yapmak zorunda değilsiniz bu arada. Yapsanız daha iyi olur tabii ki. Üstteki yorumumda Technopat'ın rehberini paylaşmıştım. Ayrıca henüz satın almadıysanız MSI'ın ARMOR modelini yerine farklı modellere bakmanız daha iyi olur. Kartın sıcak ve fanların gürültülü çalıştığını söyleyenler vardı.

Gigabyte videosunda anlatılıyor, farklı olan bir şey yok. Modelden modele bios menüsü değişmiyor. Arkadaş yukarıda linkini bırakmış, göz atabilirsin.
Eyw saol teşekkür ederim.
Burdan alabilirsin, BIOS güncel bir şekilde yolluyorlar. Ayrıca kendim de attığım satıcıdan 4-5 gün önce aldım ve şu an kullanıyorum.
Sipariş verdim 3 gün oldu itopya Dan verdim onlar nasıl yoluyor bilginiz varmı yada Alan varmı ordan

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı