MSI MEG X570 Ace BIOS'u nereden bulabilirim?

rasit33

Centipat
Makaleler
1
Arkadaşlar BIOS sürümünü güncellemek istiyorum ama MSI resmî sitesine girince Support kısmında download kısmında bir şey çıkmıyor. MSI MEG X570 Ace'nin BIOS son sürümünü nereden öğrenebilir ve uptade edebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hatamı veriyor yoksa anakart bulamadın hocam products tıklayıp motherboards kısmına gelip MEG serisine tıklayın Türkiye konumu olduğundan 404 hatası veriyor sitede bayadır her gun takıp ettiğimden biliyorum oradan bakabilirsiniz anakart kısmınızı ama once BIOS'tan ya da sistemden bakın mevcut BIOS nedir diye guncel olabiliyor.

Arkadaşlar BIOS sürümünü güncellemek istiyorum ama MSI resmî sitesine girince Support kısmında download kısmında bir şey çıkmıyor. MSI MEG X570 Ace'nin BIOS son sürümünü nereden öğrenebilir ve uptade edebilirim?

Evet bende baktığımda çıkmıyor. O anakart BIOS güncel olması lazım yani fabrika çıkışlı güncel geliyor BIOS.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı