Gigabyte B450 S2H Windows 7 kurulumunda disk gözükmüyor

1naffonline

Centipat
Daha fazla  
1700247780057.png

1700247795707.png

Yeni bir sisteme niye Windows 7 kurup yazık ediyorsunuz ki?
ne zaman win7 konusu görsem win 7 üstü kullananlar win7 yi aşağılıyor. Hocam çözüm öneriniz yoksa boş lafın da yeri yok burada sadece çözüm için gelin gelicekseniz, niye windows 10 kurmuyorsun niye windows 8 kurmuyorsun gibi cevap vermeniz için açmıyorum konuyu. Kişisel sebepler + 2. işletim sistemim, oldu mu hocam?

ne zaman win7 konusu görsem win 7 üstü kullananlar win7 yi aşağılıyor. Hocam çözüm öneriniz yoksa boş lafın da yeri yok burada sadece çözüm için gelin gelicekseniz, niye windows 10 kurmuyorsun niye windows 8 kurmuyorsun gibi cevap vermeniz için açmıyorum konuyu. Kişisel sebepler + 2. işletim sistemim, oldu mu hocam?
Öncelikle saçmaladığınızı belirtmek isterim, kendi sisteminize yazık ediyorsunuz, uyarayım dedim. Kötü bir şey söylemedim hocam.

Öncelikle saçmaladığınızı belirtmek isterim, kendi sisteminize yazık ediyorsunuz, uyarayım dedim. Kötü bir şey söylemedim hocam.
Kendi sistemime yazık ederim çöpe de atarım istediğimi yaparım sistem benim sistemim win xp bile kurarım benim sistemim. 2. İşletim sistemi olarak kullanıcağım ve bundan sanane dememek için ne kadar sabrettiğimi bilemezsiniz. Çözüm öneriniz yoksa başka konulara bakınız rica ediyorum

AMD tabanli sistemlerde Windows 7 duzgun calismiyor ve Windows 7'nin native NVMe surucusu yok bu yuzden gozukmuyor muhtemelen, modlu ISO dene.
modlu iso nereden bulabilirim

Kendi sistemime yazık ederim çöpe de atarım istediğimi yaparım sistem benim sistemim win xp bile kurarım benim sistemim. 2. İşletim sistemi olarak kullanıcağım ve bundan sanane dememek için ne kadar sabrettiğimi bilemezsiniz. Çözüm öneriniz yoksa başka konulara bakınız rica ediyorum
Saçma sapan bir gerginliğiniz var. Ben size sadece uyarı yaptım. Size emir falan vermişim gibi geri yanıt veriyorsunuz. Belli ki çok rahatsız olmuşsunuz, daha konuya yazmayacağım. Umarım probleminizi çözersiniz. İyi sosyaller. İyi geceler.

@1naffonline

Benim bildigim sadece bu var fakat bunun da NVMe destegi bulunmuyor maalesef.

Sizin yaptığınız şey laklak yapmak profilime bakarsanız sadece soru-cevap inaktif üyeyim. Buralarda fazla gezinmiyorum yani sohbet edeceğin birisi değilim çözüm önerin varsa söyle yoksa geç. Gergin falan değilim buraya ben soru soruyorum sen bana W7 niye kuruyorsun diyorsun :D bu kahvehanede boş laklak yapan dayılar gibi olmuş.

Reis bende kullanıyorum i7 9700 Sistemimde Windows 7 kullanıyorum
Sana sunucu ile yapsan reis wmvear gibi filan.

Windows 10 üstüne sanal sürücü ile Windows 7

İşletim sistemin neyse üstüne sanal sürücü ile Windows 7

Yeni konular

Geri
Yukarı