Gigabyte B450M DS3H anakart bu işlemciler ile uyumlu mu?

O fiyatı hak eden bir anakart değil, 60 TL daha verip bu anakartı almanızı öneririm.
Kendi kullandığım anakart, rakibi direkt üst model anakartlar.
Şu anda B450 Gaming Plus Max anakartı 780 TL'ye de bulabilirsiniz, Pro4 ile benzer diyebiliriz.

Son düzenleme:
Belirttiğiniz anakart modeli, belirttiğiniz CPU'lara uyumludur. Alternatif olarak Gigabyte B450M S2H öneririm. RAM slotu sayısı dışında bir farkları yok belirttiğiniz modelle.

O fiyatı hak eden bir anakart değil, 60 TL daha verip bu anakartı almanızı öneririm.
Kendi kullandığım anakart, rakipleri direkt üst model anakartlar.
Şu anda B450 GAMING Plus Max anakartı 780 TL'ye de bulabilirsiniz, Pro4 ile benzer diyebiliriz.

Bu anakartta RAM uyumsuzluğu şikayetleri vardı. Bilmiyorum, belki BIOS Update ile çözmüşlerdir. Fakat ben olsam bu anakartı alırdım;

@189454 Öyle bir durum söz konusu değil. Ayrıca attığınız anakartın VRM gibi konularda çok geri olduğunu bilin isterim, ısınmasından tut pek kaliteli olmayışına kadar. Zamanında şu anki anakartım ile arasında kalmıştım, haliyle iki anakartı bolca araştırmıştım.

Bu anakartta RAM uyumsuzluğu şikayetleri vardı. Bilmiyorum, belki BIOS Update ile çözmüşlerdir. Fakat ben olsam bu anakartı alırdım;

Asrock tarafında RAM uyumsuzluğu gibi bir konuya hiç rastlamadım. He olmuşsa bile BIOS güncellemeleri bu tür durumların önüne geçilsin diye yayınlanıyor. Önerdiğiniz Gigabyte model ise Asrock B450M-PRO4'ün yanında sönük kalıyor. "Elite" modeli olsa yarışırdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı