Çözüldü Gigabyte B450M S2H BIOS güncelleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

rocpai212

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
RAM
16
İşlemci
Ryzen 5 2600
BIOS sürümüm:
BIOS Sürümü/Tarihi American Megatrends ınc. F50, 27.11.2019

BIOS güncelleme rehberi var mı ve BIOS kurarken direk en son sürümümü kurmalıyım yoksa sıra ile mi kurmalıyım.
Güncellerken ve güncellemeden önce dikkat etmem gereken konular var mı?
İşlemcim: Ryzen 5 2600.

Çözüm
F50'den sonra kırmızı ile önce buna yükseltin ibaresi var mı bir bakın. Yoksa; öyle direkt sıçrayın en son sürüme.
F61 sonrası bazı ufak çaplı hatalar var deniyor ben F61'de kalmayı öneririm.
F50'den sonra kırmızı ile önce buna yükseltin ibaresi var mı bir bakın. Yoksa; öyle direkt sıçrayın en son sürüme.

Çözüm
@Murat5038 hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum bu konuda bana yardımcı olur musunuz?

Teşekkürler

Şimdi baktım da F50 sürümüde şu not var
Not: BIOS'u bu yeni sürüme güncellemeden önce, BIOS F40 açıklaması altında ayrıntılı olarak açıklanan adımları uygulamanız GEREKİR.
hocam birde f61 önermişsiniz sitede f62 için
--Büyük güvenlik açıkları güncellemeleri, müşterilerin en kısa zamanda bu sürüme güncelleme yapmaları şiddetle tavsiye edilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı