Gigabyte B450M S2H BIOS sürüm yükseltme nasıl yapılmalı?

sefa5151

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yeni Gigabyte B450M S2H anakart aldım. BIOS sürümü 27 Kasım 2019'da yayınlanan F50 sürümü olarak geldi. F50 sürümünden sonra 3 adet daha yeni sürüm gelmiş. Bu sürümleri sırasıyla mı yüklemeliyim yoksa direkt F60C'ye yani son sürüme geçiş yapabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sırayla yüklemene gerek yok. Bu arada F60C sürümü şu an beta olan bir sürüm. Yani daha üstüne iyileştirmeler olan ve devam eden bir sürüm bu nedenle önermiyorum. Normal F60 sürümü gelirse F60 sürüme geçebilirsiniz. Bazı kişiler memnun olabilir. Unutmayalım herkesin sistemi farklıdır. Bu yüzden herkesin sistemi farklı bir tepki verebilir.

F51 sürümüne geçin.

Rehber olarak kullanabileceğin video.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teker teker yapmanıza gerek yok, F60C beta BIOS olduğu için önermem. F51'e güncelleyin direkt.

Hocam beta sürümü olduğunu nasıl anlıyorsunuz?

Sırayla yüklemene gerek yok. Bu arada F60C sürümü şu an beta olan bir sürüm. Yani daha üstüne iyileştirmeler olan ve devam eden bir sürüm bu nedenle önermiyorum. Normal F60 sürümü gelirse F60 sürüme geçebilirsiniz. Bazı kişiler memnun olabilir. Unutmayalım herkesin sistemi farklıdır. Bu yüzden herkesin sistemi farklı bir tepki verebilir.

F51 sürümüne geçin.

Rehber olarak kullanabileceğin video.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Recep abinin dediğine göre de direk son sürüme yükleyebiliyoruz. Teşekkürler hocam

Geri
Yukarı