Gigabyte B450M S2H ısınır mı?

Bütçe
450-500TL

Moritz Zimmerman

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar merhaba Gigabyte B450M S2H anakart alacağım ama ısınma problemi olur mu onu merak ediyorum mesela bilgisayarı sabaha kadar kullansam bana sıkıntı çıkarır mı? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Bu arada Sistem'im bu şekilde olacak;
İşlemci: R5 2600.
Anakart: B450M S2H.
RAM: Corsair 2x8GB.
Ekran kartı: GTX1650 Super Ventus.

Bu sistemle herhangi bir anakartı kullanabilirsin. Anakarttan NB kalktığı için bir anakartın hangi olasılıkla ısınabileceğini benim aklım almadı. Bence en makul anakartı seçmişsin. İşlemciyi de 2600 yerine 1600af yap derim.

Bu sistemle herhangi bir anakartı kullanabilirsin. Anakarttan NB kalktığı için bir anakartın hangi olasılıkla ısınabileceğini benim aklım almadı. Bence en makul anakartı seçmişsin. İşlemciyi de 2600 yerine 1600af yap derim.
Kusura bakma biraz bu konularda bilgim az NB ne demek ayrıca ısınma gibi bir durum söz konusu değil mi yani?

B450M H al, arada fiyat farkı yok neredeyse. Yeni model hem de RAM'leri 3600MHz'ye kadar çıkıyor.
S2h'nin de 3600 oluyor, h olan s2h'nin alt modeli.
Kusura bakma biraz bu konularda bilgim az NB ne demek ayrıca ısınma gibi bir durum söz konusu değil mi yani?
Kuzey köprüsü. İşlemci güçlüyse veya sağlam overclock yapılıyorsa ciddi ısınıyor. Yeni anakartlarda yok.

Geri
Yukarı