Gigabyte B450M S2H kontrolcü RGB var mı?

Leodamar

Hectopat
Daha fazla  
MSI MAG Forge 100R USB 3.2 Temperli Cam 2xARGB Fan 1x120mm Fan ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa - incehesap.com

Herkese merhaba arkadaşlar dün bir konu açmıştım. Hava sirkülasyonu iyi ve sessiz çalışan kasa önerisi için. Bugün sizlerin önerdiği MSI Forge 100r kasa almaya karar kıldım. Ancak aklıma takılan şey şu anakartım Gigabyte B450 M S2H acaba kontrolcü RGB özelliği var mıdır? Renkleri program üzerinden isteğim gibi değiştirebilir miyim? Son bir sorum ekran kartımı (RX 590) soğutmak için altına fan monte edilmeye uygun mudur? Şimdiden herkese teşekkürler.

Son düzenleme:
100R modelinde kendi kontrolcüsü yok mu? Sanırım vardı. YouTube dan testlerine bakarmısın? Eğer kendi kontrolcüsü var ise anakart ile işin yok.
Baktım 100R Modelinde kasanın üst kısmında düğmesinde rgb kontrol düğmesi var. Ama benim anakartta tek renk mi oluyor onu merak ettim daha çok.

Baktım 100r modelinde kasanın üst kısmında düğmesinde RGB kontrol düğmesi var. Ama benim anakartta tek renk mi oluyor onu merak ettim daha çok.

Anakarta bağlarsanız sabit 7 renk ayarlarsınınz ancak kontrolcüye bağlarsanız daha çok oynama imkanı verir.

Geri
Yukarı