Gigabyte B450M S2H Restore factory keys yaptıktan sonra siyah ekran

CotukMehmeT

Hectopat
Windows 11 kurulumundan sonra Valorant TPM 2.0 ve Secure Boot hatası verdi ve BIOS'ta gezinirken forumda bir arkadaşın restore factory keys yap dedigini gördüm ve yaptım. Bundan sonra PC çalışmasına rağmen ekran gelmiyor. Ne yapabilirim?
Gigabyte B450M S2H.

Windows 11 kurulumundan sonra Valorant TPM 2.0 ve Secure Boot hatası verdi ve BIOS'ta gezinirken forumda bir arkadaşın restore factory keys yap dedigini gördüm ve yaptım. Bundan sonra PC çalışmasına rağmen ekran gelmiyor. Ne yapabilirim?
Gigabyte B450M S2H.

Farklı bir ekran kartı ile sistemi açmayı deneyin. Olmazsa servise götürün. Anakart çöp olmuş demektir.

Ekran kartın ne? Başka bir UEFİ destekli ekran kartı ile görüntü alabilirsin.

Ekran kartın ne? Başka bir UEFİ destekli ekran kartı ile görüntü alabilirsin.
Rx580 oc Armor Msi

Farklı bir ekran kartı ile sistemi açmayı deneyin. Olmazsa servise götürün. Anakart çöp olmuş demektir.
hocam tek ayarla çöp olamaz ya, zaten bir kaç kişi sorunu onun ile çözüyor. ayrıca ayrı bir ekran kartım yok.

Dediğim gibi başka bir ekran kartı bulabiliyorsan UEFİ destekli takıp görüntü alabilirsin. Kullandığın kartın UEFİ destekli olduğu söyleniyor ama değil gözüküyor galiba.
Ne anakartmış arkadaş bu Gigabyte B450M S2H insanlar bıktı.

Gigabyte B450M S2H.
Kardeşim anakarttan degil sıkıntı ekran kartının üzerindeki switch bios tuşunu aktif edince düzeliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı