Çözüldü Gigabyte B450M S2H Secure Boot sonrası siyah ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Deniz karaman

Hectopat
Yer
Ankara /Keçiören
Daha fazla  
Gigabyte B450 m S2H anakartımın BIOS sürümü F62D. Bu sürümde TPM açtım fakat Secure Boot açtıktan sonra PC yeniden başlatılırken görüntü gitti. Çoğu kişi bu sorunu yaşamış fakat nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum. Anakartı İtopya'dan almştım. Yaşayanlar nasıl bir yol izlediniz? Garantiden oluyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Anakartı servise gönderdim ve tekrardan BIOS atıp yolladılar. Başka bir çözüm yöntemi yok bilginize.
Anakartı servise gönderdim ve tekrardan BIOS atıp yolladılar. Başka bir çözüm yöntemi yok bilginize.

Hocam merhaba aynı sorunu bende yaşadım Secure Boot açtım CSM Support kapatım ve görüntü gitti şu anda teknik serviste 14 Mart'tan belli sizin anakartınız kaç gün sürdü teknik servise gidip gelmesi.

Hocam merhaba aynı sorunu bende yaşadım Secure Boot açtım CSM Support kapatım ve görüntü gitti şu anda teknik serviste 14 Mart'tan belli sizin anakartınız kaç gün sürdü teknik servise gidip gelmesi.

Hocam keşke BIOS güncellemesi yapıp yapsaydınız. O zaman sorun yaşamazdınız. 2 haftaya yakın sürdü hocam. Ankara'da yaşıyorum ve anakartı söküp aldığım yere gönderdim onlar teknik servise gönderdikleri için biraz uzun sürdü sanırım. Gigabyte teknik servis İstanbul'da bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı