Gigabyte B450M S2H Ses Sürücüsü Nasıl Kurulmalıdır?

Xurmirac

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X | RTX 3060Ti
Sistemimi güncellediğimi daha önceki bir konuda bahsetmiştim. Yarın DDR4 belleklerim gelecek ve sistemi kuracağım. Kurulumdan önce dedim ki sürücüleri indireyim dursun. Anakartın ses sürücüsüne girdiğimde 3 tane sürücü gördüm. Malumunuz bu anakartın ses sürücüleriyle ilgili sorun yaşayan insan sayısı da çok. Ben sorundan önce hangisini ne sırayla kuracağımı bilemedim. Windows 10 'un şu sürümünü kuracağım;

anakart.jpg

Ben Realtek ses sürücülerini Windows Update'e bırakıyorum. Bugüne kadar herhangi bir sorun yaşamadım. Kaçırdığım bir şey yoktur umarım.​
Anakartınızın sitesindeki sürücüler eski olabiliyor. Recep Baltaş güncellerini paylaşıyor.​
Realtek'in bir FTP sitesi var. Bu FTP sitesi şifreli, herkes erişemiyor. Realtek güncel sürücüleri her daim bu FTP sitesine koyuyor. Şifreye sahip birkaç kişi buradan güncel sürücüyü alıp dağıtıyor ve biz de buna göre güncelliyoruz.

Üreticilerin binlerce ürünü var. Hepsinin sayfasını güncellemek zaman alıyor. O yüzden anakart sayfasında güncel sürücü bulmak zor iş.

Burada paylaşılan sürücüleri bizzat yüklüyor, test ediyorum. Güvenle kullanabilirsiniz.

Eki Görüntüle 544195

Son düzenleme:
En baştaki sürücüyü kuracaksın
Sadece mi?
Ben Realtek ses sürücülerini Windows Update'e bırakıyorum. Bugüne kadar herhangi bir sorun yaşamadım. Kaçırdığım bir şey yoktur umarım.​
Anakartınızın sitesindeki sürücüler eski olabiliyor. Recep Baltaş güncellerini paylaşıyor.​

Bakacağım teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı