Gigabyte B450M S2H sistem için Wi-Fi adaptör önerisi

Tgyokty

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, 20 metre Ethernet kablosu alıp kasayı istenilen konuma yerleştirmek mi yoksa Wi-Fi adaptör almak mı mantıklı?

İşlemci: AMD Ryzen 5 1600 12 nm.
Anakart: Gigabyte B450M S2H.
RAM: G.Skill Ripjaws V DDR4 3000 MHz.

Kablo:

Adaptör:

Bende TP-Link modeli şu an aklimda degil antenli 150 Mbps olan modeli var ortalama 20 metredir kabloyla da 33 Mbps Wi-Fi alıcı ile de ayni hizi aliyorum ama Valorant'ta kablo kullaninca gecikme süresinde dalgalanmalar olmuyor adaptörde 8'den 15'e gibi artışlar olabiliyor.

Bende TP-Link modeli şu an aklimda degil antenli 150 Mbps olan modeli var ortalama 20 metredir kabloyla da 33 Mbps Wi-Fi alıcı ile de ayni hizi aliyorum ama Valorant'ta kablo kullaninca gecikme süresinde dalgalanmalar olmuyor adaptörde 8'den 15'e gibi artışlar olabiliyor.
Bu ürünü bende aldım oyunlarda ping artmasa da takılmalara sebep oluyordu sonra iade ettim.
Hocam bende bu konuyu araştırıyorum ama linkini koyduğun adaptor çekmiyor ben onun yerıne Kingboss Dual Band Usb 3.0 Adaptör Kablosuz Wifi Alıcı Ac1200 Mbps Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bunu alacağım.
20 mt kablo almak daha mantıklı geldi şuan bana.

Arkadaşlar merhaba, 20 metre Ethernet kablosu alıp kasayı istenilen konuma yerleştirmek mi yoksa Wi-Fi adaptör almak mı mantıklı?

İşlemci: AMD Ryzen 5 1600 12 nm.
Anakart: Gigabyte B450M S2H.
RAM: G.Skill Ripjaws V DDR4 3000 MHz.

Kablo:

Adaptör:

722 olanı baktım herkes begenmis ondan aldım ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı