Gigabyte B450M S2H V2 vs B450M S2H

TunaDalgin

Decapat
Daha fazla  
İyi akşamlar, elimde şu anda kullandığım Gigabyte B450M S2H V2 alakart daha önce BIOS güncellemesi için servise gitti ve geri geldiğinde soket kapağı kırıktı. Servis ile iletişime geçtiğimde geldiğinde de o şekilde olduğunu söylediler, elimde video fotoğraf bir kanıt yoktu o yüzden bir şey diyemedim. O yüzden o şekilde kullanmaya karar verdim bir sorunda çıkmadı fakat yakınlarda termal macun değiştirmek istedim ama soket kapağını zar zor kapattım ve işlemciyi şu an sökmek istesem kesinlikle kırılacaktır. Sadece kapak değişsin diye düşündüm servisle görüştüm onlarda daha önce işlemci bacaklarının da aşınmış olduğunu (aşınma sebebi işlemcinin daha önce soğutucu ile birlikte soket kapağı açılmadan çıkmış olması) direkt soketi değiştirmenin daha iyi olacağını söyledi bende güvenemedim, eskisi gibi olmaz diye korktum bu yüzden göndermedim. Şu son İtopya anakart indiriminde B450M S2H anakartın 350 TL'ye düştüğünü görünce gaza geldim sipariş ettim ama o anakart V1 bendeki V2 idi bir sorun olur mu? İki anakart arasında nasıl bir fark var araştırdım ama doğru dürüst bir şey bulamadım sonra acaba kötü bir karar verdim mi diye düşündüm, sizce özellik farkı vs var mıdır?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    1,3 MB · Görüntüleme: 76

Geri
Yukarı